Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen lehúz, elértéktelenít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lehúz, elértéktelenít a kapcsolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem akármi rosszul esik, az hülyeség, semmi értelme...Akármit akarok abból sosem lesz semmi..Ha valamin összeveszünk csak annyit kapok, hogy " ez egy kis semmiség.." Minden, de minden, ami nekem fáj, az semmi, egy nulla. Elegem van, teljesen kiborultam egy pokrócnak érzem magam.. Tudom, hagyjam ott, de úgy érzem erre nem vagyok képes.
2010. nov. 15. 16:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Remélem szeretnél tőle gyereket a kapcsolat megmentésének érdekében.

A hülye p... manapság már így csinálják!

2010. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ha tudnátok, hogy hányszor kértem rá, hogy ne vegye semmibe a problémáimat, és mindig megígérte, hogy ezentúl nem fogja. Mégis esetről-estre, mindig ugyanúgy történt minden. Én hittem benne, őt ez nem érdekelte, sőt még ki is játszotta, aztán pedig könyörgött, én megbocsátottam, és inkább kevesebb, mint több idő múlva megismétlődött az egész. Mindig...

Tudom, hogy semmi keresnivalóm nincs mellette, és ezt már beláttam, mégis úgy érzem, hogy nem bírok lépni. Teljesen kialakította bennem azt a képet évek alatt, ami tulajdonképpen ide vezetett... Hogy nélküle nem érek semmit

2010. nov. 15. 17:08
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hülye p.csának magamat, de az sem érint túlzottan, ha te ezt látatlanban ilyen biztosra kijelented. És nem...Nem szeretnék tőle gyereket...
2010. nov. 15. 17:09
 15/32 anonim ***** válasza:
Dettó,valahogy nekünk kell eröt venni,majd valamelyik nap egyszerre szakitunk ,aztán este meg eggyütt bögünk!De sokkal többet érünk,pl mint az elöbbi nagyon okos komizó,mert türelmesek voltunk,és még tudunk hinni az emberekben!Sok eröt!
2010. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Van munkád, van hová menned?
2010. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondtam rátok rosszat, úgy hogy nem értettétek meg, amit írtam. Ja, én vagyok az értéktelenebb komizó:D

Hisztek?? Ugyen miben? Akkor minek bőgtök itt? Beszéljétek meg a párotokkal a dolgokat, különben csak hihettek, jobb nem lesz...

2010. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Persze, van hova mennem. Haza.. Jelenleg egyetemre járok és mellette dolgozom, csak nem igazán tudom már az elmúlt időben a feladataimat sem ellátni..
2010. nov. 15. 17:23
 19/32 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nehéz a felfogásod!Szerinted nem próbáltuk?Ha valaki ilyesmi dolgot ir ki,akkor támogatásra van szüksége valamiért!Gyászoljuk a kapcsolatunkat és véget is fogunk vetni,megértésre lett volna szükség
2010. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés elköltözni tőle és nem beszélni vele soha többet!

Második lépés pedig lefoglalni magad valamivel, valakivel.

2010. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!