Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen beteges egy párkapcsolat kialakulása? Lányok véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Csajozni könnyű. Nagyon könnyű, csak folyni kell az árral és már ott van a lány az ember ágyában. Én vagyok akkor a szemében a hűdenagy férfi. Mégis ha egy komoly kapcsolatot szeretnék ahol különleges lenne nekem a lány. Akkor úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy vannak pasik és mint egy piacról választ. Hiába kötődik akár nagyon erősen hozzám, ott van még 3 másik udvarló akihez ugyanúgy. Annyira kiábrándító tud lenni. Elképesztően félnek attól, hogy csak egy kicsit is egyedül maradnak és több vasat tartanak a tűzbe. Aztán pont ezzel árt mindenkinek, beleértve magának is.
2010. nov. 15. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem könnyű csajozni.. De ha kihívást akarsz, akkor szerezz nekem egy csajt! Na, az nehéz munka lesz.
2010. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont fordítva van. Pasit szerezni sokkal nehezebb. Ők azok akik több vasat tartanak a tűzben, és félnek egyedül maradni. Az ágyba bármikor lehet szerezni pasit, nem kunszt, de egy rendes, megértő, normális párt találni, na az már egy feladat.
2010. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hosszú távon nem tesz boldoggá csajokat fektetni. Inkább üressé. Azért nem könnyű, mert sok hülye önkorlátozó hiedelmed van. Ha azok nem lennének menne.


De ami különleges az az amikor csak a másik számít és rá sem néz az ember másra. :)

2010. nov. 15. 19:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert ha a nők úgy is azt csinálják, akkor mi is.

Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? Az biztos, hogy én addig nem voltam ilyen amíg velem meg nem tették.

2010. nov. 15. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
én több vasat tartottam a tűzben de csak az első randizós szakasznál amikor még egyik fél sem fontos a másik számára mert nem ismerik egymást és a több alatt 2-őt értek és azt sem mindig csak néha amikor úgy alakult a dolog és ha az egyik megtetszett vagy a másik dobott akkor mindig ott volt a másik,viszont komoly kapcsolatnál szó se lehet több fiúról
2010. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés. A nők azért mert a férfiak, a férfiak azért mert a nők. Mindkét oldal fél valamiért, kicsit több bizalom kéne.
2010. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!