Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves srácnak születésnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves srácnak születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Szerintetek minek örülne? Hasonló korúak, ti minek örülnétek?


Nem dohányzik, nem igazán iszik. Inkább humán beállítottságú, szereti a történelmet.


Nincs sok pénzem, így lehetőleg ne olyat írjatok, ami nagyon drága. De minden tippnek örülnék!

Annyira még nem ismerem, nem rég tartó kapcsolatról van szó.


2010. nov. 15. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem összesen nem volt ennyi "kapcsolat időm" : DDD

Hát hajrá tovább , szerintem a könyvnek örülne :)

2010. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig nekem sem volt..., egyáltalán semmilyen kapcsolat időm. De azt hiszem, előbb-utóbb mindenkinek lesz szerencséje ebben is. Köszi, utána fogok a könyvnek nézni.
2010. nov. 15. 20:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Férfiból van, sörnek örülnie kell!
2010. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Megfordult már az ital is a fejemben, bár nem nagyon iszik, de alkalmanként igen, úgy, mint mindenki más.
2010. nov. 15. 20:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor egy whisky mondjuk, az még érlelődik is, nem muszáj elfogyasztani egyből, lehet különleges alkalomra tartogatni.
2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én párom is 26 éves. Tőlem már megkapta előre a karácsonyi, a húsvéti és azt hiszem az élerteszóló ajándékát. Apuka lett, és most madarat lehet vele fogatni. Mindent megtesz a gyeremekéért, azt hiszem jobb apát nem is kaphattam volna.
2010. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező kommentje:

Utolsó gondolom ez nem volt komoly.


A komment megírásának időpontja: 11-15 20:26


Miért ne lett volna komoly? Mi a baj vele?

2010. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Itt egy példa

[link]

2010. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem a hőmérőhöz szólt a komment. Előtte még volt egy "elmés" válasz arról, hogy egy 14 éves, nagy mellű lány is lehetne "ajándék". De ezt a választ azóta már - nagyon okosan - törölték. És úgy látom, töröltek még egy nem ideillő választ is.


Fejlődik az oldal moderálása:).

2010. nov. 19. 12:44
 20/20 anonim ***** válasza:
De igen, ez véresen komolya volt.
2010. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!