Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre nagy az esély, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nagy az esély, vagy nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, aki tudja magáról, hogy nagyon helyes és menő, és buknak rá a csajok, akkkor lehetséges, hogy pl egy csajt csak azért kezd el nézni, mert a csaj is őt??

Van egy srác, folyton bámul, kb mióta elkezdtem nézni azóta néz ennyire. De szinte mindig. Nagyon-nagyon sokszor. és az öccse is. Most ez miért van? Nem bebeszélem maganak, mert pl elmennek mellettünk, és MINDIG ránknéznek, szerintetek most összebeszéltek? Vagy csak azért néz mert pl rájött az egyik h tetszik nekem?


2010. nov. 16. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát, szerintem a menő srácok nem foglalkoznak azzal, hogy ki nézi őket, a többség úgyis tudja magáról ha bejön a lányok zömének.

És gondolom azért néz, mert kíváncsi, hogy bámulod-e, és hogy miért.

2010. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, csak mert neked tetszik, van az az erzesed, hogy o is nez. Ami persze teljesen normalis, mert van szeme. Abbol pedig, hogy radnez, haaaat, igazan messzemeno kovetkezteteseket lehet levonni...
2010. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Bszki ez hihetetlen. Én nézem, ő néz, mi nézzük, ők néznek... minden második kérdés arról szól, hogy valaki néz valakit. Ez valami idióta tinijárvány?
2010. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már megint egy lány, aki többet képzel a dolgok mögé, mint ami ott van, és megint egy lány, aki ki akarja találni mások gondolatait.


Ha akar valamit, akkor majd teper utánad, ne foglalkozz vele.

2010. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ezt nem bebeszélem magamnak. Igen, szoktam belebeszélni olyanokat általában a dolgokba mint amik nicnsenek, de azt csak látom, ha egy nap többször is mélyen egymás szemébe nézünk szinte minden szünetbe.
2010. nov. 16. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
igaza van az uccsó hozzászólónak!Ha tényleg menő srác akkor ha majd akar tőled valamit akkor lépni fog!
2010. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

és szerintetek is nézzem tovább? Mármint, mindig nézem, de nem kerül meg semmi ilyen. Szerintetek jól teszem, ha továbbra is figyelem folyton?

2010. nov. 16. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 17:41


Igen, ezt az egymás szemébe nézést nem is tudná magának senki bebeszélni.

A gond ott van, hogy te ebből messzemenő következtéseket próbálsz meg levonni. Vagyis kombinálsz. Ne vegyél róla tudomást, naponta rengeteg ember megnézhet téged az utcán.

A fiú dolga a lány után futni.

2010. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 17:46


Jajj te szegény. :D

Ha jólesik a látványa, akkor nézzed. De semmi egyéb! :D

2010. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem fog kezdeményezni az ilyen. Akiről ez a hír, hogy nagyon helyes és menő az valószínű így konferálja föl magát ez pedig gyakran csak egy álarc. De ne legyen igazam.

A mondat másik felét megragadván "és buknak rá a csajok" pedig azt vonom le, hogy ő hozzá szokott, hogy ő tetszik a lányoknak és ha buknak rá akkor azt ki is mutatják és nem csak nézegetéssel. Viszont, ha buknak rá a csajok helyes és menő akkor miért nincs barátnője? Ezek szerint még sem annyira buknak rá, vagy igazam van és belül egy félénk srác aki nincs annyira megelégedve magával.

2010. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!