Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti is ezt csináljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is ezt csináljátok a lánybarátaitokkal?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ti (ha azt mondtátok a csajnak h a legjobb barátnőtök) akkor miért szívatjátok folyton miért könyörögtetitek állandóan? Örömet okoz nektek? Mert a legjobb barátom (akibe valljuk be titkon szerelmes vagyok) állandóan szívat, mindennel. Másokat nem csak engem. Senkivel nem csinálja. Vagy talán érzi hogy tetszik nekem? Pedig nagyon jól titkolom. És közbe amikor nem vagyunk suliban, fel szokott hívni (elég nevetséges doolgokkal), felhív magához, programot tervez. Akkor ha így szívat egyszer akkor máskor meg mit kedveskedik. (Nem félreérteni, nagyon jól esik, hogy törődik velem.)
2010. nov. 16. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent számodra az, hogy szivat? Meg, ha egyszer - állítólag - szerelmes vagy belé, mi értelme van titkolni?
2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerelmes beléd :D
2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, valaki lépjen már, mert tiszta szánalmas amikor ezer évig kerülgetik egymást akik egyértelmen bele vannak esve egymásba... xD
2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de közbe meg nekem azt mondta hogy jár egy csajjal, akiről egy kukkot se mond hiába kérdem csak tereli a szót...lehet csak az agyamat akarja húzni? ha meg igen akkor meg miért csinálja hisz így nem is merek kezdeményezni. :S olyan bonyolultak vagytok fiúk...:(
2010. nov. 16. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ezt nem minden pasi csinálja így a lány-barátjával csak aki éretlen kis hülye.


A te barátod azonban ahogy mondják , szerelmes beléd csak ő gyerekesen mutatja ki.

2010. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:13


"de közbe meg nekem azt mondta hogy jár egy csajjal, akiről egy kukkot se mond hiába kérdem csak tereli a szót..."


Hehe, én is ezt csinálnám (meg csináltam is). Taktikai alapelem, ami teljesen kikészíti a nőket.


"ha meg igen akkor meg miért csinálja hisz így nem is merek kezdeményezni. :S olyan bonyolultak vagytok fiúk...:("


A fiúk nem bonyolultak, csak tudják, hogy a lányok elvárják tőlük a bonyolultkodást, ezért eljátsszák a bonyolultságot.

2010. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

meg azelőtt h bejelentette h jár a csajjal mondta nekem h tetszik még két csaj az osztályból neki (persze egyik se én voltam) hát mit mondjak nem esett túl jól...:S

és szerintetek mit lépjek vagy hogyan?

2010. nov. 16. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:

nem igazan értem ezt a szivatást, mert ha ugy szivat, ahogy en gondolom akkor szerintem bejössz neki....ám meg valahogy probáld a tudtára hozni h tetszik neked :)

jaj és amugy hány évesek vagytok?

2010. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15
2010. nov. 16. 21:45
 10/12 A kérdező kommentje:
hogy adjam a tudtára?
2010. nov. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!