Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 12 éves korosztályba miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12 éves korosztályba miért csak a rib@ncok a nyerők?

Figyelt kérdés

De most komolyan!

12 éves lány vagyok. Nem vagyok szép, de ronda sem. És 100x értelmesebb mint az 'ilyenek'. (Nem, nem vagyok beképzelt: a fiúk az osztályban a hidrogén-szőke, vihogó lányra buknak. Pedig van sokkal normálisabb lány is - nem is egy.)


De miért? Ezt ki fogják nőni, vagy ez az 'új kor' divatja?


2010. nov. 16. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Marhakönnyű azt írni hogy ne foglalkozz vele :-) Fogadok mind sírtatok anno valaki után 12 éves korotokban.

Ez nem új dolog, nem első és nem is utolsó hogy ilyennel fogsz találkozni. Döntsd el melyik utat választod. Mindkettőnél el lehet érni sokmindent. Ha inkább maradsz értelmes akkor most fogsz sokat szívni. Könnyebb viháncolni 12 éves fejjel mint tanulni, gondolkodni.

Aztán jöhet a forduló amikor munkát keresel és megkérdeznek a képességeidről. "1 perc alatt szájjal" nem biztos hogy kritérium mondjuk egy felsővezetőnek.

Bírd még ki egy kicsit, illetve keress értelmes társaságot

csak vigyázz hogy ne nagyon lógj ki a sorból a 12 évesek közt. Vagy valami...

2010. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12 évesen mit akarsz a fiúktól?Mi lesz pár év múlva.....
2010. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!