Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a főiskola mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a főiskola mindenképpen elválaszt két szerelmest?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert a barátnőm ennek az évnek a végén fog főiskolára menni, és nekem azóta hogy ez a dolog szóba jött a legnagyobb félelmemmé vált.Már 4 éve vagyunk együtt és pont ez az ami miatt a legjobban félek. Hogy ott fog ráébredni hogy lehet élnie kellene még egy kicsit. Persze azt mondja hogy ö már élt eleget és ettől ne féljek mert csak engem szeret de akkor is... sokan mondták már ezt...

Szóval nektek mi a véleményetek vagy esetleg tapasztalatotok?


2010. nov. 17. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát vagy kibírja a kapcsolatotok vagy nem, de tudok jó példát mondani. A férjem évekig járt 120 km-el arrébb egyetemre, így csak hétvégéken találkoztunk (persze akkor még csak jártunk). Én is féltem, de mi kibírtuk.
2010. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 2 párt ismerek, akikél ez nem számított. Az egyiküknek már gyerekük is van!
2010. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na leírom én mit tapasztaltam. Amikor elmentem fősulira akkor már volt majdnem 6éve kapcsolatom, fél évig bírtuk ki, és szakítottam vele. Nem velem volt a baj, nem én kacsingattam más fele, hanem az 5 napból egyszer nem hívott fel egyetlen egy sms sem jött és pénteken mikor hazamentem nem várt a buszmegállóba egyszer sem. Ezt megelégeltem fél év után és szakítottam vele, mert már alig beszéltünk szinte, pedig 6 évgi voltunk együtt, és a főiskola előtérbe hozta a problémát, és megmutatta, hogy ő nem is törődik velem. Aztán lett másik kapcsolatom vele együtt voltam míg befejetzem a fősulit (3éves volt) majd a diplomaosztó után egy hónappal szakított velem, persze nem főiskolai okok miatt. Szóval mindkét kapcsolatom tönkrement a főiskola alatt, de mégsem a suli volt a hibás és nem az volt a baj, hogy valaki is ki akarta volna élni magát. A mostani párommal tuti hogy nem alakult volna így, úgyhogy nyugi a fősuli nem egy mumus a kapcsolatokban sem, csak a távolból is kell törődni egymással..amit én sajnos nem kaptam meg.
2010. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

08:59/1


Ja, meg 2 párt, akik viszont szétmentek. :) Sokat segítettem, mi?

2010. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen sokat segítettél/segítettetek :) Az elhanygolásról annyit hogy nálunk 4 év után a napi 2 óra telefon(esti jóéjt szeretlek stb..) megvan.Iskolába mindig elmegyek elé ha tudok.. mindig mellette vagyok ha bajban van.. eddig a leghosszabb idő amíg nem találkoztunk akkor volt amikor külföldön voltam 2 hónapot. Ekkor is minden nap felhívtam, szerelmes sms-ek,zenék videók.. nah meg persze levelek.Ö ilyen kis romantikus álmodozó fajta. Ezért is imádom mindennél jobban és az ö elmondása szerint ö is engem és ezt érzem is. Szóval akkor a lényeg lényege hogy nem szabad a másikat elhanyagolni és akkor nem lesz semmi baj :) Ez a veszély szerencsére engem nem fenyeget mert mindennél és mindenkinél jobban odafigyelek rá. :)

Akkor ez így jó lesz és szerintetek nem lesz gond?

2010. nov. 17. 09:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm és a barátja már vagy 6 éve egy párt alkotnak. a lány 21, a srác 23. a lány elment egyetemre tanulni, de minden hétvégén hazajárt. már elvégezi a sulit, gyakorlaton van, és együtt vannak a sráccal. de ők amolyan álompár, szóval nem csodálom, hogy kibírta a kapcsolatuk. :)
2010. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad :) Valahogy egyre nyugodtabb vagyok de tényleg... persze kicsit még bennem van a félsz... de csak azért mert imádom :P
2010. nov. 17. 09:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én se tudok pozitív történetet mondani. A barátnőmmel két éve voltunk együtt, mikor ő főiskolára ment innen 40 km-re koliba. Fél év se kellett és szakítottunk. Az okok: ő (ahogy te mondtad) ráébredt, hogy élni szeretne. Ez persze nem volt ilyen konkrétan kimondva, egyszerűen csak velem már alig-alig kommunikált hétközben (MSN-en egyre ritkábban beszéltünk), a telefont gyorsan lerakta, mert dolga volt, hétvégenként pedig mikor találkoztunk zömmel a hétközbeni bulikat heverte ki. Ráadásul sok pasi csapta neki a szelet a koliban, ugyan nem csalt meg, de úgy érezte, hogy szüksége van ezekre a flörtökre. Nomeg persze a régi barátokkal is kell valamikor bulizni, így néha már hétvégén se találkoztunk.

Azt mondom, hogy ha erős a kapcsolatotok, akkor kibírja. A mienkről így derült ki, hogy nem elég erős.

2010. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ez most totál elbizonytalanított :) nah de oké úgy érzem elég erős a kapcsolatunk és bízok benne hogy nem így lesz ahogy leírtad... Meglátjuk mást úgy se lehet tenni. Csak jó hallani mások történeteit.. kinek jók kinek rosszak... remélem nekünk összejön... Jah amúgy albiba laknánk együtt szóval szerintem ez is sokat számít... tehát nem koli meg stb...
2010. nov. 17. 10:12
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
A gimis szerelmeket nem a főiskola választja szét, hanem önmagában a változás. Ezek nagyon ritkán tartanak örökké, csak alkalom kell, hogy szétessenek.
2010. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!