Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a főiskola mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a főiskola mindenképpen elválaszt két szerelmest?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert a barátnőm ennek az évnek a végén fog főiskolára menni, és nekem azóta hogy ez a dolog szóba jött a legnagyobb félelmemmé vált.Már 4 éve vagyunk együtt és pont ez az ami miatt a legjobban félek. Hogy ott fog ráébredni hogy lehet élnie kellene még egy kicsit. Persze azt mondja hogy ö már élt eleget és ettől ne féljek mert csak engem szeret de akkor is... sokan mondták már ezt...

Szóval nektek mi a véleményetek vagy esetleg tapasztalatotok?


2010. nov. 17. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha ő kijelentette, hogy élt eleget, és látod rajta, hogy tudja, hogy mit akar, akkor ne kételkedj benne!
2010. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát ha együtt fogtok albiba lakni akkor mi a gond? Azt hittem több 100 km rel arrébb fog költözni egyedül.

Én is mentem egyetemre , most már a másodikat csinálom levelezőn de neki ez eszébe sem jutott, és nekem sem. Szinte a legtöbb csoporttársnak volt valakije,nem is jött össze senki senkivel, hiába voltunk sokat együtt.

Kár ezen aggódnod, már előre belebeszéled. Ja és a párom még gólyatáborba is elengedett egy szó nélkül mikor tudta hogy mi folyik ott. Az más kérdés hogy én ott jöttem rá, és másnap csomagolta és jöttem haza hozzá, hogy a drogra, szexre piára nincs szükségem. Mindig azt mondta ha más kell akkor ő fejre állhat akkor is megteszem és előre nem aggódik ezen. És neki volt igaza. Sehol nem jöttem össze senkivel, pedig a kapcsolatunk alatt 3 iskola volt. 1 oks képzés, 2 egyetem.

2010. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi szépen kezdek tényleg rájönni hogy ezen kár aggódni. És a barátodnak teljesen igaza van. Ha valaki el akar hagyni akkor úgyis elfog ha nem megy fősulira... :)

Köszi a választ

2010. nov. 19. 10:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a főiskola képes kikezdeni egy szerelmes párt. Nem feltétlenül azért, mert a lány élni akar, hanem esetleg túl megterhelő számára, vagy túl sokat vállal, és nem marad elég ideje rád, amit te nehezményezhetsz. Nem biztos, hogy az első évben előjönnek a bajok, én például a most, a második évben buktam ki egy kicsit. Úgy érzem, hogy egyszerűen túl sokat várnak tőlem, és nem tudok mindenkinek megfelelni, ezért egy kicsit megingott az önbizalmam, és elkezdtem kételkedni a barátomban. Na ha ő nem elég erős, akkor most vége lett volna az egésznek, de ő kitartott mellettem, és most már kezdek rendbe jönni. De legalább tudom, hogy később is számíthatok rá, úgyhogy nyugodt szívvel mondok igent majd, amikor megkéri a kezem. Szóval nem kötelező, hogy szétmenjen egy pár, de biztos, hogy erőt igényel mindkét fél részéről.
2010. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!