Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A főiskola szétválaszthat minket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főiskola szétválaszthat minket?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve vagyunk együtt.. nagyon erős a kapcsolatunk, és a párom főiskolára megy..én csak jövőre.. nagyon sok helyen olvasom, hogy a főiskola szétválasztja a párokat.. eddig 1 iskolába jártunk, mindennap találkoztunk szinte, de most csak hétvégénként fogunk.. ő azt mondja, hogy senkiért nem hagyna el, de én akkor is félek.. mert új közeg, új emberek.. lehet talál egy jobb lányt.. :(
2011. júl. 23. 13:20
 1/5 napietus ***** válasza:
eddig is találhatott volna, ha akart volna. lehet még jót is tesz a kapcsolatotoknak, hogy nem találkoztok minden nap. visszatér az újdonság varázsa :) szóval Ruhe...
2011. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez rajtatok múlik!Tudom h ilyenkor az ember beleborzong h mivan akkor ha most elveszíti és soha nem kapja vissza.De ha szeretitek egymást akkor minden rendben lesz.

12/F

2011. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi szétválaszt akkor nem is ért semmit az egész, ez egy butaság, nem egy másik kontinensre megy. Bízzál magadban, remélhetőleg azért van veled mert szeret nem azért mert épp nem volt jobb.
2011. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért elég sok minden megváltozik amikor 18 évesen elköltözöl otthonról, szóval mégha te is most mennél főiskolára/egyetemre is felléphetnének problémák. Szerintem ez tényleg csak azon múlik,hogy ő milyen és, hogy milyen lesz amikor elkezdi a szülők nélküli úgymond "felnőtt" életét. Én biztos, hogy nagyon sokat változtam 18-20 éves korom között.

25/F

2011. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. júl. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!