Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hibásnak érzem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibásnak érzem magam, de nem tudom, végülis ki a "hibásabb", döntsön a nép! Oké?

Figyelt kérdés

megpróbálok mindkettőnkkel objektív maradni.

én: hazudtam, nagyon sokat, titkoltam, nagyon sokat (megcsalás nem), végül mindent bevallottam, bocsánatot kértem. és azt mondtam, ha te is úgy látod jónak, legyen mindennek vége. nem akarta, mondtam, hogy de, legyen vége, eltűnök örökre a szemed elől, sz*r vagyok, és ilyesmi. eltűntem. aztán felkeresett, de nem tudta, mit akar, csak hogy "legyek", mert üres neki nélkülem az élete. akkor elkezdtem tenni azért, bocsánatkérés, csúszkálás térden állva, kiengesztelés, hogy ha már maradtam, elnyerjem a bocsánatát. kb. ennyi. mindig mellette álltam.

ő: szintén hazugság (lebukott, nem vallotta be, csak utólag), barátnőktől visszahallottam, nagyon ronda dolgokat mond el rólam (ez már azután volt, hogy mindent bevallottam), megalázás mások előtt, pánikkeltés velem kapcsolatban, később letagadott, mikor sírtam, ő csak nevetett, azzal szórakozott hogy azt mondta, szert, aztán elhajtott, majd megint jött, hogy szeret, megint elhajtott... végül pedig feljelentett, és lelkiismeretfurdalás nuku. sosem kért bocsánatot, még akkor sem, mikor olyannal vádolt meg (később kiderült, nagy erőfeszítéseim árán, hogy nem igaz), ami hazugság volt.


csak a helyzet tisztázása érdekében, ki itt a "bűnösebb"? vagy kinek van itt joga büntetni jobban a másikat, pontosabban, ki szolgált rá a bűnhődésre jobban? megjegyzem: én szenvedek jelen állapotban jobban...


2010. nov. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha minden tényleg igy van ahogy leírtad.. akkor a másik fél..
2010. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, hogy mi ítélkezzünk feletted?
2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk ki mit hazudott és miről/kiről, így ezt nehéz eldönteni. De nem értem miért jó nektek együtt.
2010. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mesélhetnél arról, hogy ki miben hazudott és miért, mennyi ideig?
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért akarom, hogy "kívülállók" ítélkezzenek felettem, mert én úgy vagyok, hogy szerintem én vagoyk a hibás, ismerőseim azt mondják, a lány bűnösebb. a lány ismerősei, lány azt mondják, én vagyok a bűnösebb, és rászolgáltam a halálra.
2010. nov. 17. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

én 50-50%-ra szavazok, egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik, nincs hibás meg hibásabb, nincs szent


mellesleg minek vagytok együtt, egyértelmű, hogy nem szeretitek egymást, és az emberek azért vannak együtt a párjukkal, mert boldogok akarnak lenni, nem azért, hogy szenvedjenek

2010. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek miért nem tudott megbocsátani, miért lehetett ilyen aljas velem? a hazugság kb. az volt, hogy azt hazudtam, ilyen-olyan munkám van, és kiderült, hogy nem, hogy nekem ilyen-olyan rokonaim vannak, közben mégsem, hogy itt-ott voltam, és igazából nem. szóval füllentgettem.
2010. nov. 17. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Te legalább megbántad. Minek együtt maradni, ha csak kínozzátok egymást?
2010. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az aljasságot számonkérni valakin, akivel te is aljas voltál... hááát... bagoly mondja verébnek...

Szerintem kvittek vagytok.

2010. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!