Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek akkor, ha egy évig őt tartottam hibásnak, de most kiderült. Hogy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Az egész estét egy másik lánnyal töltötte a szemem előtt.Csek beszélgettek.De amikor rákérdeztem,azt monta,hogy xy-nak a barátnője.És tudtam hogy nem az.Ezért úgy éreztem hülyének néz és hazudik.Konkrétan nem jártunk,de ott felálltam és otthagytam.Utána vagy 10x hívott,vagy 3-4 sms-t küldött, kérlelt,de én semmire sem válaszoltam.

Tegnap kiderült,hogy 2 külön személyre gondoltunk akinek a barátnőjével beszélgetett.(csak ugyanaz a nevük)

De én ezt csak ma tudtam meg attól a fiútól,akinek a barátnője volt a lány.Az is kiderült,hogy rólam beszélgettek,és a lány elmesélte az én "fiúmnak",hogy ő milyen féltékeny rám,mert szerinte van valami köztem meg a barátja közt,holott csak haverok voltunk.


Az a rossz benne,hogy ezek után az én "fiúm" már többször szakított a lánnyal,akivel összejött és olyankor folyton hozzám rohant vissza.De erről sosem beszéltünk utána.Most épp megint járnak,úgyhogy lehet értelmetlen lenne erről beszélnem vele.....csak olyan rossz érzés így utólag megtudni,hogy én rontottam el :(


20L


2010. aug. 5. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, nem vagytok együtt.
2010. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
na majd ha újra hozzád rohan vissza, ne feledd el ezt vele tisztázni, addig tényleg felesleges...
2010. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és,nem hisztis meg féltékeny lány vagyok,hogy már az is rosszul esett hogy csak beszélgetett egy lánnyal.Erre azért kaptam fel a vizet,mert aznap jött haza egy egyhetes nyaralásból(előtte meg volt egy kis vitánk,és azt beszéltük meg,hogy majd ha hazajön megbeszéljük) és csak annyit láttam,hogy az egész estéjét ezzel a lánnyal tölti...ezért esett rosszul
2010. aug. 5. 12:53
 4/10 A kérdező kommentje:
meg annyi,hogy miután én nem válaszoltam neki erre az estére,utána nem is beszéltünk egy hétig.következő szombaton egy buliban láttam,hogy összejött a mostani barátnőjével
2010. aug. 5. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem kellett volna így reagálnod. Ez egy éretlen, hisztis, buta reakció volt, csodálom, hogy még szóba áll veled.
2010. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is elég éretlen reakció volt... és ha beszélget egy másik lánnyal? én is végig szoktam beszélni órákat más fiúkkal, sőt a barátom haverjaival is jókat beszélgetek, ebben semmi rossz nincsen.
2010. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a lánnyal való beszélgetésen volt a nagyobb hangsúly,hanem hogy hazudott nekem,pontosabban félreértettem őt és úgy éreztem hülyének néz
2010. aug. 5. 13:24
 8/10 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Ha én a nyaralásból hazaérve egy helyiségben lennék azzal, akivel járok (pláne, ha csak járni szertnék!), nem egy másikkal beszélgetnék egész este. Lényegtelen, mennyire ártatlan a téma. Nem azt mondom, hogy szóba sem állok mással, nyilván egy bulin pár percre szinte mindenkivel beszélget az ember, de alap, hogy vele vagyok a legtöbbet, főleg, ha megbeszélnivalónk van.

Szerintem a dolog nem itt romlott el, ez már csak a végjáték volt. Én a helyedben vennék egy nagy levegőt, és új pasas után néznék, aki nem RÓLAD, hanem VELED akar beszélgetni.

2010. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsónak van igaza :)
2010. aug. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy gyerekes, hisztis, idióta reakció volt a részedről, ha én lennék a a pasi tuti nem keresnélek többet..


19/L

2010. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!