Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Engem tartanátok hibásnak? Vagy a barátomat?

Figyelt kérdés
van egy barátom... 2 hónapja vagyunk együtt, de már nagyon rég óta ismerjük egymást..és sokat voltunk együtt, csak nem komolyan, mostmár komoly lenne, csak az van hogy megcsalt... jó, részeg volt, csak csók volt, megbocsájtottam... aztán tegnap megbeszéltük a barátnőmmel, h megyünk bulizni együtt, csak mondtam h szólok a barátomnak s ő is jön biztosan. aztán a barátom nem hivott és elment velük bulizni, én meg itthon maradtam, vártam hogy hivjon...de nem hivott, rosszul esett, erre ma én s egyik barátnőm két haverrel beültünk egy vendéglőbe... aztán jöttek barátomék kocsival, meglátott, hogy négyen ott beszélgetünk, aztán elmentek szó nélkül, majd hivott telefonon, hogy mit jelentsen ez... én mondtam hogy semmi olyant nem tettem, és azt igérte együtt megyünk bulizni meg ma is felhiv, de nem... s azt mondta erre hogy mindig magával kéne-e hurcoljon mindenhova.... :(((((((((((((((((( s vele feküdtem le először s nagyon kivagyok... mit tegyek? :((
2010. márc. 14. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod egy önző Fa*z,azthiszi h amit neki szabad azt neked nem,hát ezt vele kell megbeszélned ami bánt,és ha nem juttok dülőre akkor szakítani kell bármennyire fáj,késöbb jobb lesz.
2010. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már réges rég dobtam volna. Mondjuk nekem van agyam meg önbecsülésem.

Áhh, bocsi, de az iylen kiborit! :/ Nemszeret, kihasznál, semmibe vesz. Te meg veled vagy, veled ezt megteheti. Szép képviselője vagy a női nemnek.

A barátod egy önző, érzéketlen f*sz, de ugy néz ki melleted lehet az.Jah, és hogy világos legyen, nem szerelmes beléd, ezzel ne is áltasd magad, bár le merném fogadni, hogy ezt állitja...

2010. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát az mondta szeret... de szerintem ebből az lesz hogy kidobom.. csak nehéz dolog... én ugyanis szeretem... :((
2010. márc. 14. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha ő meg nem akkor mégis mitakarsz?

Sebaj kislány, hidd el, hogy jön egy sokkal jobb mindig, csak tudni kell lépni :)

2010. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésből úgy vettem ki, hogy nem ígérte, hanem a kérdésig sem jutottatok el, mert nem vette fel a telefont.
2010. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás!te akartad hívni a buliba aztán a végén otthagyott téged és te maradtál otthon?:S elég köcsög,már neis haragudj:S az én barátom ilyet még nem csinált,mivel hogy nem járunk bulikba,de ő is ilyen hogy neki szabad mindent nekem meg nem!ne magad hibáztasd,és még ha megis változna,és együtt maradtok soha ne hagyd magad pórázon tartani! ha neki lehet,akkor nekedmiértne !ráadásul semmi rosszat nem csináltál!Ha szereted,sztem beszéljétek meg, ne lépj elhamarkodottan!mond neki hogy ilyen téren változzon meg,és ha megteszi menjetek együtt minden ilyen helyre!vagy ha neki lehet,akkor nekedis:)
2010. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!