Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Második randin meddig mehetek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin meddig mehetek el?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok.Megismertem egy lányt,akivel aztán találkoztunk egyik este,sétáltunk beszélgettünk,jól éreztük magunkat,és egyszer csak elcsattant egy csók,és az este már ölelkezve-csókolózva telt...Megint megbeszéltünk egy talit:) Úgy érzem,hogy nagyon nyitott mindenre és én is az vagyok.Ti meddig mennétek el a szerelmeskedéssel?nem arról van szó,hogy le akarom fektetni,félre ne értsetek!Csak hogy mindkettőnknek örömteli legyen...

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 17. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ami jön! ha volt már csókolózás akkor ne tervezz többet :) csak jó progikat.
2010. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs szabály, hogy meddig mehetsz el. Ameddig mind a kettőtöknek jól esik.
2010. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarod lefektetni? Most az olvasókat/válaszadókat akarod becsapni és/vagy magadat?
2010. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak nem akarom elsietni,nem azt mondtam hogy nem vágyom rá,mert dehogynem:) és épp ezaz,hogy nagyon gyorsan történtek a dolgok első randin is,vajon megmarad ez,hogy ekkora lépésekben haladunk?
2010. nov. 18. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Lesz ahogy lesz, nem kell túlkombinálni a dolgokat, mert ha valamit elgondolsz, tuti nem az fog történni. Szóval légy laza, és kész, a többi történik magától.
2010. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne fektesd le ha tudod akkor sem,ha nem csak anyira kell!azutan elegge elhidegulhet a dolog,en igy voltam par napja,elso randin oszejott...es azutan elegge szar lett,mar vege is az egesznek :|

21f

2010. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tedd, ami jól esik.. Én a második randin hazavittem a fiatalembert, és azóta is együttvagyunk :)
2010. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!