Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehetek el? Többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehetek el? Többi lenn.

Figyelt kérdés
20/L vagyok és szűz. Akivel most kavarok egyidős velem de neki nemrég ért véget egy komoly kapcsolata és most nem akar elköteleződni. Vonzódunk egymáshoz, sokat találkozunk, de nem tudom meddig mehetek el vele.. Mondtam neki h élje ki magát, lefeküdhetne bármelyik csajjal, de azt mondta velem akar lenni. Csak játszik velem? mit gondoltok?
2011. okt. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszeem 20
2011. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:

Amíg nem tudsz megbízni benne, addig csak "kavarj" vele. Majd amikor megbízol, akkor jöhet a többi.

Miért nem hiszel neki? Annyira hihetetlen, hogy csak téged akar? Mert akkor a gond az önbizalmaddal van inkább, nem a sráccal.

2011. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem akar kapcsolatban lenni?
2011. okt. 18. 11:20
 4/6 bánomisén ***** válasza:
Lehet, hogy úgy érzi, időre van szüksége, hogy teljesen túl tudjon lépni az előző kapcsolatán. Felelősségtejesen gondolkodik, nem akar addig új kapcsolatba belevágni, amíg a másikon nincs maradéktalanul túl. Viszont szívesen van veled, tetszel neki, és ha ez kölcsönös, miért ne találkozhatnátok?
2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bánomisén ***** válasza:
*felelősségteljesen
2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Ezért tettem fel a kérdést, hogy külső véleményeket is halljak!:) köszönöm!
2011. okt. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!