Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit cseten ismertem meg 3 hónapja még nem is találkoztunk mert sajnos nagyon messze lakik tőlem másik országban.Terveztük hogy találkozunk de nem jött össze majd csak nyáron tudunk.Ez furán hangzik de úgy érzem h én szerelmes vagyok belé és ő is szeret engem de nem tudom hogy neki ez csak egy fellángolás-e és kíváncsiság egyben.Én 18 éves vagyok Ő 17 éves és Ő még szűz.Sokat beszélünk a szexről is.Szóval szerintetek ez lehetséges hogy ez valódi szerelem így "látatlanban".
2011. nov. 18. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nem.


soha nem tudod ki ül a gép másik oldalán.

lehet hogy egy vén faszi aki éppen fiatal naív örömlányokra vadászik a lebujába. Találkozik veled, elrabol és kész.


ne az interneten ismerkedj, hanem menj ki az emberek közé

2011. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ez szerelem lenne csupán csak kiváncsiak vagytok egymásra
2011. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy nem vén.:D Láttam webcamerán is!Igen lehet hogy a fő ok a kíváncsiság!
2011. nov. 18. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írok neked mert így ismertem meg az előző barátnőmet.

Már nem is emlékszem ki írt csak arról hogy a végére tényleg sok mindenről írogattunk minden témába jött. De igazából csak infókat tudtunk meg egymásról amikor személyesen találkoztunk teljesen más volt. Hasznos volt amit egymásról tudtunk ,de innen kezdődött az igazi kapcsolatunk. Sajna elköltöztek és azóta csak 1x láttam ezért is szakítottunk. :(

Szóval lehet belőle kapcsolat mert miért ne ,de csak lehet ,mert igazából mint ember személyesen ismeritek meg egymást. Azt igaz nem említettem hogy fordított példáim is voltak, hogy a chaten mindenben úgymond nagy szája volt a valóságban meg meg kis vékony hangján meg se tudott szólalni az én hangomhoz képest.

Az a lényeg ha jól akarod csinálni csinálj úgy mintha csak az előző beszélgetésedet akarod folytatni fő a könnyedség és hogy hamar oldjátok a kezdeti feszültséget.

19/F

2011. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Utolsó köszi hogy ezt leírtad.:)Én is gondolom hogy élőben nagyon más és furcsa lesz!:S
2011. nov. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!