Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem, hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hagyjam ott vagy adjak neki egy utolsó esélyt?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, mert nem úgy viselkedett velem ahogy kellene. Mondogatta, hogy munka után felhív, én direkt nem feküdtem le aludni, mert felhív, erre 3/4 órával később hívott hogy elbeszélgette az időt egy kollégával és csak célozgatott, hogy másnap majd beszélünk, meg most nem tud beszélni, mire kinyögte hogy mással van, én meg kinyomtam a telefont. Persze vissza sem hívott. Rá kb fél háromnegyed órával felhívtam és elmondtam neki hogy ne nézzen hülyének, ja és még nevetett is a telefonba. És mondtam hogy hagyjon engem és majd csak akkor hívjon fel ha eldöntötte mit akar, meg ha rá tudja magát arra venni hogy ne csináljon ilyet. Persze ma nem hívott, én meg nem fogom, én már erölköttem anyit, mert nem először fordult elő ilyen jellegű probléma. Most mit csináljak? felhívjam vagy várjak hogy ő hívjon? Megbocsássak neki vagy ne? Az a baj szeretem, és nem menne könnyen hogy otthagyjam, de nem hajlandó a viselkedésén változtatni, vagyis inkább fel sem fogja hogy mi az amit meg engedhet magának és mi az amit nem. Tanácstalan vagyok. Légyszives segítsetek!
2010. nov. 19. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a gondod? Hogy 45 perccel később hívod, mint ahogyan megígérte, vagy mi? Te percre pontosan beosztanád az idejét? Erről szerintem nagyon sürgősen tegyél le.
2010. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy neki fontos. Ha az lennél, jobban tisztelne.

23/f

2010. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ó, mintha az én barátomról lenne szó. :D Ő is ugyanilyen, ugyanilyen dolgokat csinál.


Neked kell tudni, hogy elfogadod-e őt így ahogy van, vagy képtelen vagy rá. De szerintem a pasi nem fog változni.

2010. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz neki megbocsátani, mert nem is kért bocsánatot. Ha jól értem, a barátod nem úgy viselkedik veled, ahogy kellene, nem is nagyon törődik veled, mással volt, ráadásul még ki is nevetett, mikor ezt sérelmezted.

Valószínűleg holnap (ha nem ma) már ott fogsz neki pitizni a telefonban, hogy nagynehezen kicsikarj belőle egy vallomást, hogy többet nem csinál ilyet. Persze csinálni fog, maximum kicsit jobban eltitkolja majd, ha egyáltalán eltitkolja. Mert úgy néz ki, nagyon jól tudja, hogy bármit megtehet veled és ez így is van.

2010. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Moszuke ***** válasza:
56%

istenem..

ez a tipikus túlbonyolított női logika..-.-"

2010. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ugye nem golndoltad komolyan hogy minden nap munka után felfog hívni?

mert ha igen akkor az álomvilág

szerintam túl nagyok az elvárásaid amellett hogy rossz a kedved mint mindenki másnak a rossz idő miatt és ezért fokozódik az egész...

2010. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

17:43

110% os igazság

2010. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem túlbonyolítom! Először is ma korán kellet kelnem, és mint kiderült ő mégis úgy döntött hogy a kollégákkal eltrécsel inkább, és ezerszer jobb lett volna hogy felhív akkor amikor végez, hogy dolga van, máskor is volt ilyen, nem eset jól de nem mondtam rá semmit. De most megvárat utánna ráadásul nevetve felhív hogy elbeszélgetett meg még most is mással van így beszéljünk ma. Na nekkem ebből volt elegem, mert sunyi módon csak utalgatva hogy nem tud beszélni most velem és nem egyszerűen közölte volna.
2010. nov. 19. 17:48
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem várom el hogy felhívjon, most is ő mondta annyira hogy beszélni akar velem munka után, és miatta nem feküdtem le, és vártam majdnem 11 óráig, holott korán kellet kelnem, amiről persze ő is tudott, és felhívhatott volna hogy ne várjam a hívását.
2010. nov. 19. 17:49
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 17:48


De ha ez neked nem tetszik, akkor első körben vele kellene megbeszélned.

2010. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!