Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hagyjam az álmaimat elveszni, vagy pedig küzdjek érte? A volt barátomról van szó.

Figyelt kérdés

Szakított velem, én viszont imádom még őt. Ne mondjátok, hogy keress mást, majd elfelejted, idővel jön más, nem érdemes futni utána, már nem szeret stb..Mert ha ez így is van, nem tudok belenyugodni!

Egymásnak vagyunk teremtve, nélküle nem tudok élni, tényleg szeretem, de nem tudom hogyan szerezzem vissza.


2011. júl. 6. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ez pedig sajnos így van... 1 próbát viszont megér, hogy leülsz vele és elmondod neki amit érzel.
2011. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

úgylátszik ő nem érzi hogy egymásnak vagytok teremtve...

csak azt tudom javasolni amit nem szeretnél :D

2011. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

De annyi energiám elmegy azzal, hogy próbálok NEM rá gondolni. Mert mindig folyamatosan rajta pörög az agyam. Már beteges dolgokat teszek.

LE sem zárta velem rendesen a kapcsolatot.Nem élőben szakított.

Barátaim pedig nincsenek, egy kis faluban élek, ahol alig egy lélek van.

Bulizni nem tudok, semmi ilyesmit.

Őt akarom, nem mást!

2011. júl. 6. 12:56
 4/27 anonim ***** válasza:
Beszélj vele de ha még akkor se akarja újrakezdeni veled akkor nyugodj bele hogy vége. Ha igazán szereted akkor elengeded!
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Tudom,h ez nem fog megnyugtatni de én is hasonló helyzetben vagyok..pedig már próbálom magam túltenni rajta de nem sok sikerrel..és előre félek a szeptembertől amikor valószínű,hogy megint össze fogunk futni bulikban..és így megint fel kavarodik bennem minden pedig majdnem örültem ,hogy legalább nem kell többet látnom és majd csak elfelejtem de nem..:( amugy tényleg beszélgess barátokkal,vagy szépítgesd magadat pl napozz vegyél cipőt vagy ruhát..én is ezt teszem és kicsit jót tesz az önbizalmamnak is,hogy míg ő nem értékelt addig más bármit megtenne értem..

21/L

2011. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De én már 7 hónapja így szenvedek, és úgyérzem, kicsit meg is bolondultam. Nincs kivel beszéljek erről, de olyan korlátozottak a lehetőségeim, hogy nem tudom ezt a bulizós dolgot, meg ilyesmit tenni...Nekem ő volt szó szerint a mindenem.

ÉS nagyon nagyon hiányzik!

Akármit csinálok, mindig őt látom.

2011. júl. 6. 13:15
 7/27 anonim ***** válasza:

Hidd el tudom..nekem meg kb 4honapja tart ez az állapot..ő tudja ,h bármikor visszafogadnám,sőt küzdöttem is érte,hát nem értékelte..bár mindig akkor keress fel vagy ír 1 smst amikor már kezdek kilábalni ebből az egészből.és pont egyszer ő írta nekem smsbe h "Az idő majd segít felejteni" és meglátod,hogy majd jobb lesz,csak gondolom sok "kérdőjel" maradt benned és ezért tart nálad hosszabb ideig ezt feldolgozni.

21/L

2011. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem csak ezért, hanem azért is, mert nem beszéltük meg, iwiwen rendezte le a dolgot. :/

Nem merte a szemembe mondani, hogy nem szeret.

Köszönöm a válaszokat! :D

2011. júl. 6. 13:24
 9/27 anonim ***** válasza:

na akkor az ilyen emberre 1 percet se áldozz,bármennyire is nehéz..ennél gerinctelenebb húzás nem nagyon van..bár tény h az én exem is smsben akart szakítani mert állítása szerint ha látott vna nem tudott vna szakítani...bár tény h én addig nem hagytam amíg nem mondja a szemembe és hát amikor meglátott tényleg nem tudott szakítani.persze rá néhány hónapra telon keresztül szakított...szal az ilyen tényleg nem érdemel semmit..

21/L

2011. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Lehet, de nagyon szeretem. Bármit megadnék neki.

Egyébként meg még fiatalok vagyunk.

2011. júl. 6. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!