Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes érte tennem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes érte tennem még valamit, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Adott egy hölgy(23éves), aki tetszik nekem (én 25), a jelekből ítélve én is bejövök neki. Már több buliban is táncoltunk együtt, de nem léptem komolyabbat, még kivárok. Szépen, lassan ismerkedünk, msn, beszélgetések, stb. Azonban egyszer csak megtorpant a dolog, lassan egy hete nem ír rám. Én azért nem írok, mert egy héttel ezelőtt találkoztunk volna, de ő nem jött el hozzám, s nem is keresett. Úgy gondolom jogos, hogy ő keressen most.

Van viszont más is.Együtt lakik egy haverjával, és a volt barátjával albérletben, ráadásul a szakítás után is egy ágyban is alszanak. Azt állítja nincs semmi, de haverok maradtak, s nem akar eljönni, mert akkor a fiúknak többet kellene fizetniük.


2010. dec. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát semmi jót nem ígérek, aki még együtt alszik a volt barátjával, az elég érdekes lány lehet, a szó rossz értelmében.

Szerintem hagyd, bár tudom, hogy most nehéz ezt megérteni.

2010. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon naiv vagy!Lehet ez most nem a te hibád,mert nagyon rá vagy indulva.Szerintem felesleges erőltetni.Jobb nőt érdemelsz.
2010. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!