Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek sok kapcsolata volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sok kapcsolata volt, hogy éli ezt meg, de őszintén?

Figyelt kérdés

A páromnak sok volt, nekem alig. Néha olyan, mintha ezért kicsit tapasztalatlannak tartana. De lehet, csak én képzelem be.

Akinek sok volt (mondjuk tizen fölött), az erre hogy emlékszik vissza? De az őszinte érzések érdekelnének. Büszke rá? Szerinte balek, akinek csak egy-kettővel akadt dolga?


Van pl. egy barátnőm, férjnél is volt már, meg akadt sok kapcsolata, a mostani férjének is, és mondta, hogy egyszer megbeszélték ezeket, és mindketten azt mondták a másiknak: sajnálom. Mert sajnálják, hogy nem az elsők lehettek egymásnak, és fáj nekik, noha nyilván nem vádolják magukat, és tudják, valamiért így alakult az életük.

Tényleg tökéletsen mindegy, hány volt?


2011. nov. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az számít, hogy azt megtaláld, aki mellett akarsz maradni életed végéig. Hogy előtte hány sikertelen próbálkozás volt, nem számít.
2011. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel úgy vagyok, hogy a MOST a lényeg :)


nagyon sok pasim volt, kedvesemnek nem igazán, de emiatt nem gondolok róla semmi negatív dolgot! sőt...

2011. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem sajnálnám, hogy nem az aktuális az első. Sok volt, igen és így pontosan tudom, mi az, amire semmi szükségem. Nincsenek bennem kételyek, hogy mi lett volna ha..
2011. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sok kapcsolatom volt (nő létemre), biztos érdekelné a páromat is, hogy mennyi, de szám szerint én se tudom meghatározni (mi számít kapcsolatnak? a szexuális is? vagy csak a "járás"?), úgyhogy mindig amikor felhozza a témát, csak annyit szoktam mondani, hogy a felére már nem is emlékszem - és tényleg nem. Páromnak 4 kapcsolata volt előttem, ebből az egyik 8 évig tartott. Sose fordult meg a fejem, hogy balek lenne azért, mert nem gyűjtött skalpokat. Szerintem teljesen mindegy, kinek mennyi kapcsolata volt (ha neked pl. 1-2, de azok évekig tartottak, egyáltalán nem jelenti, hogy kevés szexuális tapasztalattal rendelkeznél vagy hasonló). Ezen kár rágódni és szerintem beszélni is róla, nem szeretném megbántani a páromat azzal, hogy felvonultatom az exeimet és elemezgetem őket bármilyen szempontból. Számot se akarok neki mondani, mert még elájul. :) Annyit tud, hogy 4-nél több. És szerintem ennyi elég is. 28/N
2011. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt akit részletesen érdekelt, próbáltam felidézni mindenkit és nagyvonalakban elmeséltem, kb. ott meg is halt a kapcsolatunk, soha többé nem volt mellettem önbizalma. Emiatt ha lehet, kerülöm a témát. Számot mondom ha kell, részleteket nem.
2011. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az részletek csak addig izgalmasak, amíg meg nem tudják. Én pont ezért nem beszélek erről. Meg felmerülhet benne, hogy ha netán szakítunk valamikor, akkor őt is így ki fogom beszélni valaki másnak? Nem hiányzik ez egyikünknek se. Kellenek néha az ilyen kis titkok.
2011. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!