Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összeköltöznék a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összeköltöznék a barátommal, már 3 éve együtt vagyunk. A barátom is szeretné, sőt ő is mondta, hogy lehetne róla szó. Mit szólnak ehhez a fiúk?

Figyelt kérdés
A barátom is szeretné, sőt ő is mondta, hogy lehetne róla szó. Alapvetően én gondoltam rá. Csak udvariasságból nem utasít el? Komoly, megbízható a kapcsolatunk, szeretjük egymást. De hogy érint egy 24 éves fiút ez a dolog? Mennyire tetszik egy ilyen ötlet a fiúknak? Nem ijednek meg, nem sokkolja őket nagyon ez a téma?részben kényszerhelyzetről is van szó, a családi háttér miatt. főleg fiúk írjanak, de mindenkinek örülök
2009. jan. 13. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem válaszolnak neked a fiúk, mert erre én is kíváncsi vagyok, lévén több mint három éves a kapcsolatom, de én még az összeköltözés ötletét sem merem felvetni, pedig igencsak szeretném. Szerintem ez főleg típus -természetfüggő, de én pl. gyakran érzem a barátomon, hogy kicsit elege van az együttlétből (pedig nem vagyunk együtt éjjel-nappal), szóval és azt a következtetést vontam le, hogy a fiúk nehezebben viselik az ilyesmit, talán inkább a praktikus oldala vonzza őket. Remélem, neked máshogy gondolkodik a barátod, mindenesetre sok szerencsét kívánok!
2009. jan. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én örülnék egy összeköltözésnek barátnőmmel, de még nem tehetjük meg sajnos, lévén diákok vagyunk jövedelem nékül.

De annál jobbat nem igazán tudok elképzelni, mint összeköltözni szeretett társammal ;)

És ezzel mindenkinek így kell lennie. Ami gond lehet, az az elkötelezettség, esetleg megijed a párod attól, hogy nem lesz melletted szabadideje. Ha ragaszkodik a szokásokhoz a párod, akkor ez lehet a gond, hogy fél új helyre költözni. Pedig biztos jól jár ;)


(22/ffi)

2009. jan. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!Szerintem ha bírjátok egymást akkor költözzetek!Javaslatom: eleinte nem nagyon beleélve magatok,probáljátok ki az együttlakást úgy hogy ha esetleg valamelyikőtök visszalépne akkor megtehesse (kisebb albérlet).Fontos hogy hagyjatok egymásnak majd azért "szabad teret" nehogy leláncolva érezzétek magatokat,nehogy "fullasztóvá"válljon az együttlakás.Sok sikert az együttléthez!! :)

(Esetleg segíthetek,akkor itt lent írhatsz nkem is!)

2009. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%

szia.hát ha a srác helyében volnák akkor bele mennék abba az összeköltözésbe.Föleg akkor a komolyan mindketten szeeretitek egymást és komolyan gondoljátok.Sok sikert nektek:-)szeressétek egymást és ne engédjétek el egymást:-)biiizzatok egymásban és mindent beszéljetek meg:-)


(18éves fiú)

2009. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves lány vok, a barátom, párom... vőlegényem 24éves. Másfél éve vagyunk együtt. Ahol ő lakott nem tudott munkát találni, ezért ide hozzánk sikerült berakni egy munkahelyre. Mivel 50km-re lakott és hajnalba jár dolgozni kénytelen volt ideköltözni. Hogy mit szólnak ilyenkor a fiúk? Ha szeret és tényleg veled akar lenni akkor nem az jut először az eszébe hogy jézusom és akkor most mi lesz velem, meg a többi csajjal stb... Mivel ez egy komoly döntés, feltételezem hogy nem csak udvariasságból mondta h szívesen össszeköltözne veled. De nagyon egyszerű, üljetek le és beszéljétek meg. Mond meg neki hogy nem kell hazudnia, mondja meg nyugodtan ha kétejei vannak ezzel kapcsolatba. Ugyis elmondja majd az igazat.
2009. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 24 éves fiú vagyok és párommal 3 éve együtt élek. Nagyon élvezem. Ha az ember tényleg szereti a másikat, akkor nincs akadály.
2009. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!