Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne megoldani a legjobban, legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatba vagyunk..

Az a helyzet eléggé drága az út oda.. sőt még az is haa 1 megbeszélt helyre megyünk ami kb neki is nekem is a fele út.. hát nagyjából 150kmre vagyunk egymástól, ez pl hetente nem oldható meg hogy legyen tali.. az hogy együtt aludjunk.. szinte szóba se jöhet.. egyéb valami ötlet? köszi


2010. nov. 20. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor aludjatok egymásnál. nem kell egy ágyban. csak egymásnál.
2010. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem.. és ha azt se engedik.. mert hát ki hinni el. hogy majd nem vele vagy nemtudom
2010. nov. 20. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
más megoldás nincs mint, szépen bemutatkozni otthon, a szülők is tudják mi a helyzet...szal sztem simán megy az egyszer nálatok vagytok egy hétvégét egyszer nála ;)
2010. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!