Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év várakozás hosszú idö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év várakozás hosszú idö?

Figyelt kérdés
4 évet vártam egy lányra mire lefeküdt velem,szerintettek hosszú idö?
2010. nov. 20. 18:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 18:59

ő 16 volt én 18 és már nem voltam szüz.

2010. nov. 20. 19:03
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

apám, Te teljesen letaglóztál

ekkora akaraterőt!. És emellett sosem volt semmi kicsapongás? ááhh beszarás. És legalább megérte, és szeret, együtt vagytok még, vagy jól átb+szta a fejed?

2010. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 19:05

Nem csaltam meg,szerintem ő sem,megérte amúgy,de v hogy ő mégis mást választott,túlságosan komoly voltam neki,nem is csoda,hissz 4 évig nem hinném hogy rosszfiúk vártak volna,igy gondolom akkor csak jófiú lehetek..

2010. nov. 20. 19:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorában többször megerőszakolták, akkor teljesen érthető, hogy ennyi idő kellett neki, mire fel tudott oldódni. Ha engem pl. most megerőszakolnának, hiába élek 2 éve nemi életet, hiába imádom a barátomat, biztos, hogy hónapokig nem bírnék újra szexelni vele... Akkor meg egy lány, aki amúgy még szűz, persze, hogy nem bírja odaadni magát olyan könnyen. Így- ismerve a háttérinfókat- azt mondom, hogy a 4 év várakozás nem hosszú idő egy 16 éves lánynál, akit többször megerőszakoltak kiskorában.
2010. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja, ha megerőszakolták kiskorában, nem csodálom, hogy kell neki az idő. ezt miért nem lehetett a kérdésben kifejteni?
2010. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Csak azért nem irtam ki,mert én alaphelyzetben is megtettem volna,ha nem eröszkolták volna meg akkor is,és inkább erre voltam kiváncsi,hogy alaphelyzetre hogyan reagáltok..
2010. nov. 20. 19:44
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú, de nem egyedi eset.


Én a barátnőmet 4 éve ismertem meg, korunk miatt nem engedték a szüleink, hogy találkozzunk (14-5 évesek voltunk), eleve, sajnos szerintük a neten csak gonosz szakállas pedofilok vannak. Pff. És nem akartunk rebelliskedni, megszökni, kicsit féltünk is, mert nem igazán volt körülöttünk elfogadó szülő, testvér, tanár, stb. Így beszélgettünk tovább, e-maileztünk, MSN-eztünk, kamera-mikrofon, mobilozás...

Aztán nyáron láttuk egymást először, és még utána eltelt pár hónap.

Jó, tudom, ez most jajdesz.r példa ám, két lány... de az Időre tökéletes illusztráció.


Lehet, hogy egyesek szerint hosszú idő, elmondanak mindennek, de az számít, neked, nektek jó-e így. Szerintem igen. Na és akkor? Minden jót! :)

18/L

2010. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[00.27-es vagyok]

Ja, most olvasom, mi történt.

Ha így van, ahogy mondod, büszke lehetsz magadra, és én is rád. Hasonlattal élve... tenyeredben nyílt ki egy rózsabimbó. Remek Kertész vagy. :)

2010. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Alaphelyzetben ha 16 éves a lány,akkor 2 év mondjuk belefér..egyáltalán nem ritka dolog,de azért a 4-et soknak tartanám.Egyébként meg elhisszük neked,hogy ha nem történt volna ez a lánnyal,akkor is vársz rá.Jó hogy vannak még ilyen emberek a Földön:) Egyébként így,ilyen esetben pedig egyáltalán nem sok,teljesen érthető:)
2010. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!