Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne csak barátnőből szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne csak barátnőből szerető?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, és van egy barátnőm, de értitek, csak barátnő. Sokat vagyunk együtt, megbeszéljük dolgainkat, és kikérjük egymás véleményét egy egy pasizós vagy csajozós esetben. Szóval jól megvagyunk mint barátok már 4 éve.


Ennyi idő alatt volt csajom és neki is pasija, de most hogy épp mind2-en egyedül vagyunk van egy furcsa vágyam, hogy nem-e próbálhatnánk meg együtt. Már nagyon jól ismerem, talán már túl jól is hogy egy párkapcsolat izgalma meglegyen a levegőben, de mégis érzek iránta valamit. Mondjuk mindig is éreztem, ha új pasija volt akkor még féltékeny is voltam néha. Persze nem az a kimutatott féltékenység, hanem csak az érzés szó nélkül.


Félek ha kezdeményeznék, akkor vagy azt mondaná hogy nem, és utána már nem úgy nézne rám mint barátra, szóval elidegenednénk, vagy azt mondaná igen, és még jól is elsülhet. De félek hogy elvesztem a barátságát.


Szerintetek kockáztassak?


2010. nov. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mostantól nézz rá úgy mint egy csajra, és lassan építsd fel a dolgot. teremts ezután egy helyzetet hogy ti ketten, dobj be valami érzelgősebb témát, amin meghatódik és nézz a szemébe mélyen, ezután csókold meg. próba cseresznye!
2010. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezzel nem lenne gond, de félek hogy ha bele is menne, akkor egy idő után annyira unalmas lennék neki, mert már ismer teljesen, és ha otthagyna akkor elveszteném a barátságát is.


Arra kérnék választ hogy megéri-e egy barátságot kockáztatni, nem arra hogy hogyan csináljam.

2010. nov. 20. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Ezt magadban kell eldöntened, hogy érdemes-e kockáztatni.

2010. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a gond, nem tudom eldönteni. Valójában mindig is éreztem valamit iránta, de barátja volt, így csak barátok lettünk ketten. Most meg itt az alkalom, telnek a napok, én meg le vagyok meredve. Nem merem...
2010. nov. 20. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eldönteném helyetted, de sajnos ezt nem lehet.


de szerintem vágj bele, ha mindigis éreztél valamit iránta! csak ne gondolkodj sokáig, amíg talán túl késő lesz és sosem tudod meg mi lett volna. Néha kockáztatnunk kell a jó érdekében...

2010. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kockáztass, lehet, h ő is szeretné?És ha annyira jó barátok vagytok, akkor túlélitek ezt is.Én egyszer megtettem egy barátommal és bár nem lett belőlünk egy pár, barátok maradtunk.
2010. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pfff, nem tudom hogy lesz. Nagy levegő, gombócnyelés, és majd meglátjuk. Belevágok! Köszi a válaszokat!
2010. nov. 21. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!