Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan féltékenykedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan féltékenykedik, eddig nem csinálta. Már kezd nagyon sok lenni belőle néha. Idegesít. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a barátnőm 19. Már több mint 4 éve vagyunk együtt. Mindig jó kapcsolat volt a mienk, csak az egészséges féltékenység volt kettőnk közt, az is csak az után, miután kb fél év után volt egy botlás. De soha nem vitte,vittük túlzásba.Aztán most, olyan 3 hónapja, egyszerűen kibírhatatlan néha.Amikor otthon vagyok, és ír msn-en, nem mindig írok vissza rögtön...Eddig nem volt baj, meg tudta, hogy nem vagyok folyamatosan ott. Most percenként rezegtet, és mondja, hogy tuti csajjal voltam, meg hogy ne hazudjak, meg mekkorát csalódott bennem stb, de én akkor még csak annyit írtam vissza, hogy szia.Unokahúgomra féltékenykedik mostanában, mert tudja, hogy imádom, és szerinte több is van köztönk. Aztán amikor bulizni vagyunk,mindenhova velem jön, szerintem ha tehetné még a wc-be is, nincs tőle egy szabad percem. Ha velem van, nem hagy élni.Eddig nem volt ilyen...normális volt kapcsolat, ez már kezd abnormális lenni. Egyik nap már nagyon elegem volt, aztán mondtam neki, hogy ha arra megy ki a játék, hogy már nem szeret, és én szakítsak vele, akkor jó úton jár.Persze ez után is én voltam a hülye, hogy ilyeneket feltételezek,és mondta hogy ő nem változott semmit, eddig is ilyen volt,csak én fújom fel a dolgot. Nem tudom mit csinálhatnék vele? Köszi.
2010. nov. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdjük ott, mit volt az a botlás?
2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az három és fél évvel ezelőtt volt. Mondjuk úgy, hogy kicsit közelebbről megismerte a legjobb haveromat.
2010. nov. 21. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis vele vagy. :)


Na, de az nem lényeg. 19 éves korban a lányok sok változáson mennek át, érettségi, új környezet, a továbbtanul, miegymás. Sok új hatás érheti, amitől fellobbanhat benne a féltékenység. Először az okott kellene megpróbálnod megkeresni.

2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem tanul, dolgozik. Biztos helye van, ott tuti nincs semmi probléma. Meg anyám a "főnöke", ha lenne valami tudnék róla.
2010. nov. 21. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A féltékenység sokszor önbizalomhiánnyal függ össze, vagy birtoklási vággyal (de lehet mindkettő a háttérben). Még akkor is lehet valaki önbizalomhiányos, ha látszólag határozott és magabiztos. Meg kéne vele beszélned azt, hogy miért féltékenykedik? Milyen félelmek élnek benne? Ha nem nem tudjátok megbeszélni, akkor sajnos nehéz bármit is tenni... Meg kell vele értetned, hogy rosszul esik a bizalmatlansága, a féltékenykedéssel folyamatosan megbánt téged.

Remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Nem az a kérdés, hogy mit csinálhatnál vele első körben, hanem, hogy mi okozza a féltékenységét.
2010. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!