Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy srác rám mosolyog, folyamatosan néz?

Figyelt kérdés

Egy közösségi területen találkoztam vele, épp a barátnőmet kísértem el. Amikor beértünk az épületbe ő ott ült. Köszönt és a barátnőm elment, hogy elrendezze az ügyeit. Én addig kint várakoztam. Egymással szembe ültünk, nagyon régen láttuk már egymást. Egyszer csak el kezd velem beszélgetni, viccelődni. Együtt nevettünk, felszabadultan tudtunk egymással beszélni, majd a barátnőmnek közbe jött valami, és nem ő kísért haza, hanem a srác. Az elköszönés csak integetés és egy szia volt, de közben mosolyogtunk és a nézése is furcsa volt (jó értelembe).

Segítsetek, ilyenkor mi van??


2011. nov. 2. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Azt jeolenti, h lát téged................
2011. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz mi lehet ilyenkor?


Félt, hogy észreveszed, hogy teliholdkor vérfarkassá változik.

2011. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ha eddig még nem jöttél rá bejössz neki;) De lehet hogy tényleg attól tart nehogy meglásd amikor vérfarkas lesz.
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergo_30F ***** válasza:
100%

a., tetszel neki

b., lóg a fika az orrodból :)

2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
TETSZEL NEKI!!!!
2016. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!