Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakított a barátjával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított a barátjával. Lehet nála esélyem? 22/F

Figyelt kérdés

A napokban szakított a barátjával. Kicsit megviselte, de már vidám. Ő kezdeményezte az ismerkedésünket még a szakítás előtti napokban. Látásból előtte is ismertem de azóta nagyon összemelegedtünk. Persze nem történt semmi...Msnen mindig rámír, sajnálkozik ha nem tudunk tovább beszélgetni, kérdezi, h mikor tudunk legközelebb beszélgetni.A kérdés tehát az, hogy lassan, finoman nyomulhatok-e rá(eddig ezt nem ettem meg) vagy csak lelki társat keres?


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez után se edd meg... :O
2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ohh lemaradt egy t betű nagy hiba. eddig ezt nem TETTEM meg.
2010. nov. 21. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, mivel ugye mindenki magából indul ki, a nők a szakításaik után ( ha komoly volt a kapcsolat, és fájt az elválás ) csak is olyan embert keresnek akinek a vállán sírhatnak DE ez nem azt jelenti hogy sose lesz nála esélyed, és hogy tudatosan cseszne ki veled ha tényleg ez lenne... Ennek annyi az oka, hogy fáj neki a szakítás, tovább akar lépni de még nincs kész egy új kapcsolatra.. Szerintem először a barátja próbálj meg lenni, ne nyomulj.. :) lássa, hogy ott vagy a bajban, de még ne támadd le. Várd meg míg túl lesz rajta, mert ha ezt elszúrjátok, lehet hogy utána ennyi esélyed se lesz.
2010. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan is van, amikor csak az előző kapcsolat pótlékát keresi egy csaj, szóval igazából nem Te kellesz neki, hanem hiányzik egy férfi az életéből, hát szerez egyet. Gyakran egyáltalán nem tudatosan. Szóval, óvatosan, kicsit várj mindenképpen.
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. MEgpróbálok várni, bár nehéz lesz. Azért nem tudom eldönteni, hogy mi van mert ha beszélgetünk akkor csak kevés szó esik a barátjáról v a kapcsolatáról. Mindenről dumálunk, egész jól elvagyunk. De igen valószínű, hogy egy ideig nem akar majd új kapcsolatot....:(:(
2010. nov. 21. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is átestem ezen nőként, én se beszéltem a pasimról, elcsattant 2-3 csók, szegény srác teljesen belém habarodott, pedig én úgy éreztem h egyértelműen nem vagyok még kapható semmi komolyra. Elküldtem végül, azóta nem is láttam, pedig egy városban lakunk. Habár nem is akarnám látni, csak h érezd mi lehet ennek a vége.
2010. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne erőltessem a dolgokat...?
2010. nov. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!