Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben? Annyira tanácstalan vagyok. L20

Figyelt kérdés
A barátomal 2 évig jártunk, most szakitottunk 3 hete mert megtudtam h megcsalt,ő tagadja és azt mondja akkor higyjek amit akarok, viszont nem keres és nme is tesz semmit. ennek tetejébe volt egy barátnőm aki mondhatni mindent tud rólam és vele mostanában különbözö okok miatt nem voltam tul joban. a lényeg, hogy ők most legjobb barátok lettek és "összefogtak" ellenem, egymást támogatva szidnak. egyszerre vagyok iszonyatosan csalódott és dühös is, hogy mért teszik ezt velem. Mit tennétek a helyemben? felejtsem el őket? ami nyilván nem oylan könnyü. vagy viszonozzam a "kedvességüket"?
2010. nov. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne,hogy tényleg megcsalt?lehet hogy egy rosszindulatú pletyka az oka az összeveszéseteknek.
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el őket és éld tovább az életedet:) ha látják h boldog vagy, akk majd tuti degesíteni fogja őket, h annak ellenére h szövetkeztek ellened boldog vagy. keress új barátokat, új szerelmet, bulizz:)
2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. csak egyszerüen annyira tehetetlennek érzem magam és nem hiszem el h ezt teszik velem, egyfolytában ezen jár minden gondolatom, tanulni sem tudok:(
2010. nov. 22. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján az a kérdés vetődik fel bennem, hogy vajon miért pattintott egymás után két ember is téged, akik közel álltak hozzád ?

A másik érdekes dolog számomra az, hogy elhajtod a pasid aztán meg csodálkozol, hogy nem keres és nem tesz semmit.

Ha engem vádolna meg a barátnőm alaptalanul, és sem kepesztenék utána. Ha nem bízik bennem felesleges túráztatni magam.

Semmi értelme bosszút állni rajtuk.

Inkább azon gondolkozz el mivel érdemelted ki ezeket a reakciókat.

2010. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos igen gondoltam h valakiben ez is felvetődik majd. Abszolut nem vagyok oylan emebr aki konfliktusokba szokott keveredni. Ez most sok év után pont igy jött ki h egyszerre kettő... már megcsalt többször is, ugy gondolom van okom h nem bizom meg benne. igen én vagyok a hülye minek bocsáltok meg neki. de tudom h csak azért nem keres mert a "barátnőm" most elég támogatást nyujt neki h ellegyen nélkülem
2010. nov. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!