Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én egy 18éves lány vagyok, és van egy 31 éves férfi, akinek van családja, de nekem azt mondta hogy nincs. Párszor találkoztunk és beszéltünk. Előadta a szépet és a jót, és közbe úgy vettem észre, hogy flörtölt velem. Egyszer el is hívott kocsikázni, de én nem mentem vele. Azóta már (sajnos) munkahelyet váltott, és így nap mint nap találkozok vele, és egyre többet beszélgetünk. Elkerülni nem tudom. Ismét elhívott, de nemet mondtam. Nem akarok harmadik sem lenni...
2010. márc. 24. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha belemész te fogod megszívni mert megdug és otthagy. ne légy buta.
2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, légy Te az okosabb, ha már ő nem az. Csak gondolj bele, hogy Te mit éreznél ellenkező esetben a családja helyében. Akármilyen is a kapcsolata a feleségével, először úgy korrekt, hogy vele azt lerendezi. Aki erre nem képes, az az ember Veled se lesz korrekt.
2010. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne legyél a lába kapcája! elsőnek igaza van, mert otthagyni nem fogja a családját, és benned meglátta a "18 éves" lehetőséget!


Ezzel nem minősíteni szerettelek volna

29/F

2010. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ez kiderül akkor oltári nagy balhé lesz szóval legyél észnél h mit teszel lehet h hülyít
2010. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mit kell tanácstalankodni? ez egy inkorrekt balhere. még hazudott is.okosabban kéne
2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

análintrúder2000!!!

am terhes vagy!

2010. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!