Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, el szoktátok olvasni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, el szoktátok olvasni egymás e-mailjeit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanolyan illetlenség mint felbontani más levelét. Ha nem mondja külön, hogy olvassam el, akkor nem.
2010. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha felkér rá, igen, egyébként sosem.
2010. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Tudjuk egymás jelszavát... én nem szoktam olvasgatni de ha kell vmi beléphetek (mondjuk még nem volt ilyen XD). Ő nem hiszem h olvassa nem mondta de olvashatja nincs előtte titkolnivalóm :P

17/F

2010. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha megmutatunk valamit a másiknak, egyébként természetesen nem.
2010. nov. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen NEM, és a mobilját sem nézegetem, van-e benne SMS vagy milyen elmentett számok vannak benne...

És a zsebét sem túrom fel és a fiókját sem...

2010. nov. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez illetlenség! Ugyanolyan levéltitok mint ha pl hagyományos levél lenne. Ha ő kéri elolvasom, és fordítva is igaz!
2010. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, simán nézzünk egymás fiókját. Van amikor ő válaszol helyettem ha nem érek rá. Aki nem jut a gép elé aznap az megkérdi a másikat jött e neki valami. Nálunk ez így természetes mivel semmi titkunk nincs a másik előtt.
2010. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
mi általában együtt nézzük meg a maileket, ha eszünkbe jut hogy na már tök rég néztük meg. én úgy nézem meg a sajtjaimat hogy ott ül mellettem, ő is úgy nézi meg az övét hogy ott ülök mellette. de ez egyáltalán nem azért van mert ellenőrizni akarjuk egymást :D egyébként ha nincs ott eszembe se jutna belépni a fiókjába, pedig tudom a jelszavát de egyszerűen nem tartom szükségesnek.
2010. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktuk. mi is tudjuk egymas jelszavat de nem nezzuk meg. 18 f
2010. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!