Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne? Pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajom van. Azt hiszem a beteges féltékenységem megöli (megölte) a kapcsolatomat. Egyszerűen nem tudom elviselni, ha más lányokat dicsér (szépek, okosak, stb), de még azt se, ha egy közösségi oldalon bejelöli egy csinos egyedülálló lány és ő visszaigazol (vagy ő jelöl be ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányismerősét). Sajnos sokszor rendeztem már emiatt jelenetet, és emiatt nagyon haragszik rám a párom. A legutóbbi után majdnem szakítottunk, de mégse. Ő Budapesten dolgozik, én Nyíregyházán, de minden hétvégén találkozunk, gyakran hétközben is. Régebben kedves sms-eket írt, vagy e-maileket, és érdeklődött, hogy vagyok. Most még együtt vagyunk, de rám se bagózik.


Mikor telefonon megkérdeztem, hogy együtt akar-e velem maradni, vagy a hétvégén azért jön Nyíregyre, hogy szakítson, azt mondta, még mindig szeret és nem akar szakítani. Ez egy darabig felvidított, de utána megint előjöttek a beteges félelmeim, hogy talán hazudik és nem is akar velem lenni. Csak azt akarja, hogy szombatig ne idegeskedjem. És magától meg azóta se keres, mindig én hívom. Üzeneteimre elvétve válaszol.


Segítsetek, menthető ez még?? Hogy győzzem le a félelmeimet?

22/L


2010. nov. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól értem,hogy napok telnek el úgy hogy egyáltalán nem keres?

Se telefon,se sms se egyéb? Beszélnetek kéne erről,hogy te ezt igényled,irjon,hívjon. Mert sztem te nagyobb biztonságban éreznéd magad ha adna magáról vmi jelet,vagy visszaigazolást h szeret,hiányzol.Akkor talán enyhülne ez a féltékenység is picit.

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát egy nap kb egyszer, de tegnap pl. egyszer sem. Nem ír rám, ha fennt vagyok msn-en (azt állítja, nem vette észre, hogy fennt vagyok.) tegnap azt mondta, nagyon sok volt a meló és nem ért rá írni nekem.


régebben esküvőt tervezgetett, meg gyerekeket. Mostmár nem. Azt hiszem elértem, hogy kiábránduljon belőlem. Amúgy rendes ember.

2010. nov. 23. 13:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ront a helyzeten, hogy a szexuális életünkkel nem vagyok megelégedve. Kb egy hónapig potencia zavarai voltak, hosszas könyörgésre elment orvoshoz, ahol kiderült, hogy gyulladása van és gyógyszer hatására a zavarai rendbe jöttek. De utána már én nem kívántam a szexet, egyszerűen nem esik jól, ha csináljuk. Előtte tüzesebb voltam. lehet, hogy ez okozza a feszültségimet részben??
2010. nov. 23. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre egyszerű a válasz!


Te abba a kategóriába tartozol akinek nem való ez a távkapcsolat dolog.

2010. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pár hónapig semmi bajom nem volt vele. ha itt lakna is féltékeny volnék. és zavar az érdeklődése hirtelen hiánya (régen nagyon sokat írt, keresett engem.)
2010. nov. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!