Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha szívna a barátod? Vagy összejönnél olyannal aki füvezik?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha heti rendszerességgel szív, de alapjáraton egy normális, tisztességes, intelligens ember? Ha nem, miért?
2010. nov. 23. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mi együtt...
2010. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

100% hogy nem

Undorító, ocsmány értelmetlen dolog.

Csak ha mostani barátom lenne az. De megpróbálnám minden erőmmel leszoktatni.

2010. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De jó neked első :)
2010. nov. 23. 15:37
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze, van egy osztálytársam, aki szintén nagyon intelligens, kedves és aranyos, eleinte csak keveset szívott, mára egyre többet. És látszik rajta, mert egyre butább és egyre lassabb lett minden téren. Arra meg ne is számíts, hogy a kedvedért abba fogja hagyni!!! 19l
2010. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel nem is ismerkedek/ismerkednék.
2010. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

annyit mondhatok, hogy baromira zavarja őket, engem már kettő is elhagyott, csak ez miatt.

szóval tagadd le a p1csába. :)

2010. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát...legalább lenne akit nem zavar,hogy néha szívok (:
2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

az "én koromban" ez már inkább ciki, szerintem, mármint füvezni, de korábban se vonzottak az ilyen pasik, alapból nem is jöttem össze velük

26L

2010. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Olyannal biztos nem... válasszon a szerelem és a drog között :/
2010. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. Lehet, hogy maradi vagyok, de a szívás szerintem nem éppen az intelligencia jele. Ez sajnos nem olyan kis tolerálható hiba, mint mondjuk a dadogás, vagy efféle, amiről nem tehet, és jelentősége sincs. Egy ilyen jellegű káros függőség nálam kizáró ok.
2010. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!