Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha szívna a barátod? Vagy összejönnél olyannal aki füvezik?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha heti rendszerességgel szív, de alapjáraton egy normális, tisztességes, intelligens ember? Ha nem, miért?
2010. nov. 23. 15:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

sokan elfelejtették [vagy amúgy sem tudták?], hogy azok az emberek, akik valamivel fennmaradtak az utókornak [költők, írók, festők, zenészek, felfedezők, stb.], SZINTE MINDANNYIAN szenvedélybetegek voltak vagy pedig valami rendellenességük volt.

Nagy Sándor, Freddie Mercury, Kurt Cobain, John Lennon, Huxley, Ady Endre, hogy csak 1-2t említsek...

2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szia. ha szivogat akkor bizti nem normális fajta.... 1 éve jöttemössze egy ugyanilyen sráccal,akiről azt hittem normális,aztán bevezetett szépen a füvezésbe,,amikor már nem volt elég a fű akkor katázni akart, na mind1 a lényeg h kihasznált :)
2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ja utlsó vagyok, a végén kiderült hogy kétnaponta szívott......... de én nem vettem észre
2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én is rendszeresen füvezek,de a kapcsolatot és a szívást nagyon könnyű kettéválasztani...a párodat nem szabad bele keverni,ha ő nem csinálja és ha csinálja is,kerülni kell hogy ha 2esben vagytok akkor szívjatok mert akkor el kezd csak arról szólni.Én is tisztelet tudó,intelligens,nyugodt ember vagyok,jó tanulmányi eredménnyel,sok baráttal és haverral akikkel nagyon jól elbeszélgetek órákig fű nélkül is.Nem fordulok magamba,de nem is szeretem a nagy bulikat.Három felé választom az életemet:munka/tanulás,szocializálódás(pl:barátnő,barátok,család),és a szórakozás/kikapcsolódás.Ha valakinek van annyi esze hogy ezt meg tegye,azt nem szabad le drogosozni,hiába rendszeres marihuána fogyasztó,attól még nem züllött.
2010. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Utolsó vagyok.Ja és a szerelem jobban függőséget okoz a lány iránt mint a fű okoz a szívás iránt,csak az szív ahelyett hogy a barátnőjével legyen aki nem szereti őt...Ne higgyétek hogy bárki is inkább a füvet választja mint a szerelmét.
2010. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!