Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, jó 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, jó 10 évvel fiatalabbnak látszom a koromnál, most hazudjak a nők szemébe?

Figyelt kérdés
Az a gond, ha már látnak és megmondom az életkorom azt hiszik szórakozom, de ez még a jobbik eset. Bár ennek tudtával elmegy a kedvük tőlem. A még rosszabb viszont az, ha még nem láttak és számtalanszor a találkozón az arcomba vágták, hogy úgy nézek ki, mint egy fiatal diák és nem erre számítottak. Pedig egyáltalán nem öltözködöm és nem viselkedem úgy, mint egy diák. Ti mit tennének? Éljek ennek előnyével és tagadjam le a korom? Ugyanakkor átverni sem szeretnék senkit. Viszont az is tény, hogy a fiatal külsőmet leszámítva nem sok előnyöm van...
2010. nov. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek így, kinek úgy! ha kerekednek a szemek a korod hallatán, akkor gyors vágj vissza, hogy nem annyi vagyok, csak poénkodtam, és mondj 10-zel kevesebbet!
2010. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem élj a fiatalabb koroddal. Ha valamelyik komolyabbra fordul, akkor elmondhatod neki, hogy miért tetted. Előfordulhat, hogy megérti, de ha nem legalább addig is Đ*gtál pár jót :)


23/L

2010. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok az ötvenhez közel, és 35-nek néznek.Nem foglalkozom vele, én ilyen vagyok és kész. Genetikai adottság. Nem tagadok le az éveimből semmit. Szerencsére férjnél vagyok, a férjem meg így szeret ahány éves vagyok valójában. Nem kell ebből problémát csinálni. Én a helyedben nem hazudnék.
2010. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem jó hazugsággal indítani. Ezért nem javasolnám, hogy annyinak mondd magad, amennyinek kinézel... Nem hiszem, hogy olyan párt szeretnél magadnak, aki csak azért lenne veled, mert fiatalnak hisz.
2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hazugság nem jó dolog. Főleg ha kapcsolatot szeretnél. Komolyan hazugságra épülő kapcsolatot szeretnél?
2010. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy haveromnak volt hasonló problémája, ő szimplán elkezdett fiatalabb csajokkal ismerkedni. 22 évesen 16 éves csaja volt, pedig nem kimondottan bukik a fiatalokra, csak hát velük van esélye.
2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!