Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, nektek milyen félelmeitek vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nőkkel kapcsolatban. Ti mennyire bíztok meg bennük? Egyáltalán meg lehet e normálisan bízni bennük? Vagy munkahelyi félelmek? Riválisoktól, kavaró kolegáktól, főnöktől. Vagy csak úgy általában az életben, megélhetés, vagy h elveszítitek a párotokat, vagy visszautasítás jó csajoktól? Gyerekvállalástól való félelem? Vagy olyan h nem tetszetek a kiszemelt nőszemélynek, vagy nem tudtok megfelelni az elvárásaiknak....?
2011. okt. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én attól félek borzasztóan, hogy ha szakmát és állást szerzek, nem tudok olyan életkörülményeket, olyan színvonalat teremteni a páromnak, amilyet szeretnék. Egy alacsonyabb színvonalú környezetből szeretném a sajátomba vinni és megadni neki mindent amire csak szüksége lehet. Természetesen félek ezen kívül attól, hogy talál tőlem jobbat, igaz, hogy odaadó, figyelmes (nem papucs) vagyok vele, de az a féltés mindig bennem van, hogy talál tőlem jobbat. Kicsi önbizalom :) ezt a párom szokta építgetni a beszélgetéseink során.

20/F

2011. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
van "egy pár", de azért igyekszem idővel elhagyni őket. nem bízom a nőkben, egyáltalán, elvégre is csak nők...
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19:24 na látod én meg pont ezért nem bízom a fiúkban, mert így gondoljátok sokan, hogy mi "csak" nők vagyunk.
2011. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek semmitől, egy dolgot kivéve: hogy esetleg lerokkanok valami balesetben, vagy nyaktól lefelé lebénulok, vagy más tartós betegségem lesz, és úgy kell leélnem az életem.
2011. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőkkel kapcsolatban már nem érhetnek meglepetések, miután sikerült 4 évet elpazarolnom az életemből a világ legalávalóbb r*bancára, úgy vagyok vele, hogy ezután bármilyen nő is kerül az utamba, annál csak jobb lehet :D

Munka miatt sem aggódom, bízok magamban annyira, hogy akármilyen sz*rlapátolásból is, de annyit megkeresek, hogy ne haljak éhen meg ne legyek csövi.. :)

2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A női logika megértésére mi születéstől fogva nem vagyunk alkalmasak! :D
2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:41


igen csak nők vagytok! nem tudtok máshogy viselkedni, nem tudjátok meghazudtolni magatokat ez a nagy helyzet. ezért nem is tudok haragudni egy lányra sem, mert talán nem is tehetnek róla hogy olyanok amilyenek...

az hogy nem bízok meg egyben sem, az nem jelenti azt hogy bunkó vagyok velük, pusztán csak tisztában vagyok vele, hogy "az ördög legnagyobb trükkje az, hogy elhitette a világgal, hogy nem is létezik"

ha a legrosszabbra számítók nem ér többet meglepetés!

2011. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a szakmaválasztás a nagy dilemmám...


Talán ez az egy félelmem van, mert eddig 3 barátnöm is a pénz miatt lépett le. Nem napi megélhetési gondjaim vannak, csak nincsenek millióim havonta.

2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!