Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Titeket nem zavar hogy a barátnőtök akivel vagytok nem szüzen került hozzátok?

Figyelt kérdés

Kb féléve van egy barátnőm akit iszonyatosan szeretek, és nála érzem először h idegesít a dolog, hogy a lány akit szeretek, előttem már mással volt más karjaiba :S miért zavar, és ha van még olyan aki hasonlóan gondolkodik h küzdötte ezt le?



FF 24


2011. jún. 7. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

AZért zavar, mert nagyon szereted. Ez természetes!

De azt mondom, próbáld kizárni ha még nehéz is, mert megmérgezheti a kapcsolatodat.

Gondolom 24 évesen neked is volt más...

Próbáld úgy felfogni, hogy legalább van tapasztalata, és nem fog kalandok után vágyni. SOkkal rosszabb amikor 1-2 év múlva megkattannak a párkapcsolatban a kíváncsiság miatt!

Ha ő is annyira szeret, akkor úgyis többet tudsz neki adni, mint bárki más.

Hiszen az igazi szerelmes szexnél nincsen jobb! (Szex is nagyrészt fejben dől el, szóval eszedbe ne jusson ilyenekre gondolni)

2011. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:

engem is zavart, de felfogtam, hogy nincs gáz.. néha még előtör belőlem az érzés, hogy meg kéne ölni aki megelőzött, de aztán ezek idővel alábbhagynak:D

téged szeret, veled van. ennyi

2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

mert beledneveltek ezt sok vallasos szart. Anno azert volt ez a szuzesseg fontos, mert a ferfi javait a gyerek orokolte( mint latod minden a penzzel, vagyonnal fugg ossze) es hogy biztos legyen abban h nem mas gyerekenek megy a le' ezert lett fontos h szuz legyen a no a hazassag elott. Ma mar nem ezt a kort eljuk. Nem kell pinairigynek lenned. Nem kopik a pinaja. Ha teged szeret akkor a fase rontod el a kapcsolatot azzal, hogy ilyen bronzkor elotti baromsagokra koncentralsz.



Masreszrol az a teny meg gondolom kicsit sem zavar, hogy -gondolom en- nehany pinaban voltal mar tovig.



de ez igy is van rendjen.( mar h volt/lesz mas kapcsolatod is)

2011. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes a felfogásod:D...

Amikor valaki nagyon szerelmes, nem egészen józan. Sok olyat művelnek akkor az emberek, amit normális esetben nem.

Ha nem voltál szerelmes nem is értheted

2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hmm köszönöm a válaszotokat, azt hiszem igazatok van és nem kell forognom ilyenen, csak tényleg nem éreztem hasonlót más kapcsolataimnál(konkrétan letojtam kivel volt előttem) de ezt a lányt tényleg szeretem talán ezért zavart ez a dolog.És igen a szerelmes szexnél nincs jobb, ezt pont ő mondta h még sose volt senkivel ilyen jó ilyen bennsőséges akihez ennyire kötődne fizikailag, lelkileg. Az első válaszoló sokat segített, a második válaszoló mintha magamat látnám:D :D

Köszönöm válaszokat.

2011. jún. 7. 19:59
 6/12 anonim válasza:
0%

Kevered a fogalmakat. A birtoklasvagyat kevered a szerelemmel, valamint a szerelmet a kivanassal.


Pontosan tudom mi a szerelem. A szerelem egyebkent is tul van ertekelve. Sokkal fontosabb a szeretet, mert a szerelem az elmulik. Biztosan tud lenni kivetel, de ennek egyreszt kicsi az eselye, masreszt meg kilonbozo dolgoknak kell egyuttallni a kemian kivul.


felfogasom nem furcsa. Viszont van egy pszichologus felesegem, es annak egy nemzetkozileg is elismert pszichologus anyukaja.


neked meg gondolom van egy dundika/vindiesel poster a faladon es varsz a csodara. Tessek olvasgatni a temaban ha mar hozzaszolsz

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs dundika meg semmi a falamon, mert lány vagyok, és az első válaszadó is egyben.

Csak más véleményen voltam, és kicsit durvának éreztem ahogy megfogalmaztad a véleményedet.

2011. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen jogon zavar ez téged, ha te is voltál mással már előtte?! Gondolj erre...
2011. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor megérteném, hogy zavarna, ha te szüzen lettél volna az övé. De úgy hogy te sem éltél éppen lovagi életet, szerintem ez kicsit birtoklásnak tűnik.
2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen, sokszor elfogadással élünk. Ami azt illeti lehet vitázni azon miért rossz/jó hogy volt előtted valakije, de mindez mit sem számít ha köztetek minden rendben és sínen van! Amúgy megvan az oka hogy miért vonzunk magunkhoz egyes személyeket.(Tanulás a másiktól, olyat tud amit mi többnyire nem)
2011. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!