Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar nálam aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar nálam aludni a kedvesem?

Figyelt kérdés

Tavasz óta együtt vagyunk, és őt ez feszélyezi.

Megígértem, hogy ha attól fél, hogy le akarok feküdni vele, akkor akár hozzá se nyúlok, csak jöjjön el, mert szeretném.

Máskülönben egy nagyon aranyos, becsületes lány, de ez zavaró. Ha kicsit jobban kérem, akkor kiakad, hogy nyaggatom...


2010. nov. 23. 16:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az előttem szólónak igaza van. Ha ilyen idősen több mint fél év együtt járás után ennyit nem haladt előre a kapcsolatotok akkor nem tudom, hogy mit vártok egymástól.

Tényleg szét kéne válnotok mert ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

2010. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
akkor miért mondogatja, hogy egyre fontosabb vagyok neki, és egyre jobban szeret?
2010. nov. 23. 16:56
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy aszexuális csak nem meri bevallani.Ez is benne van a pakliban.
2010. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondja, hogy vele maradj és ne érezd úgy, hogy az orrodnál fogva vezet és kihasznál.

Valószínűleg ő is az a fajta akinek csak azért kell pasi, hogy elmondhassa, hogy van neki és nem magáért vagy egymásért.

Egészséges kapcsolat nem úgy működik mint a tiétek. Ilyen idősen nem. Nem véletlenül kérdeztem, hogy 13-14 évesek vagytok-e. Kb ebben a korban játsszák ezt.

2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

lehet nem tetszik neki a hely ahol laksz. nem szeret nálad lenni, és ha még nem feküdt le veled de azt mondja egyre jobban szeret lehet úgy gondolja hogy barátként csak ezt nem akarja mondani.

a nem tudom pedig nem válasz semmire. ezt akkor mondja valaki ha nem akar őszintén válaszolni a kérdésre.

2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Addig volt jó, míg a 13-14évesek ezt játszották. De már egyre gyekrabban azt játsszák h dugnak egyet és beírkálnak ide, hogy terhesek e...
2010. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Tirker válasza:
37%
miert ne lehetne egy kapcsolat attol egeszseges, hogy nem elnek nemi eletet, hogy ha ez a lenyeg akkor mar regen rossz
2010. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"miert ne lehetne egy kapcsolat attol egeszseges, hogy nem elnek nemi eletet, hogy ha ez a lenyeg akkor mar regen rossz"


Senki sem mondta, hogy ez lenne a lényeg. Egy 22-21 éves párról beszélünk akik fél év alatt sem jutottak el odáig, hogy egymásnál aludjanak. Fél év alatt sem jutottak el odáig, hogy egymással őszinték legyenek. Fél év alatt sem jutott a kapcsolatuk egy következő szinte. Fél év alatt sem tiszteli meg a lány annyival, hogy egy egyszerű kérdésre ésszerű, normális, elfogadható választ adjon.

Itt ez a probléma, nem pedig a szex. A szex most szóba sem jött.

Ez a lány inkább barát, mint barátnő.

2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, becsületes?

Ha tényleg becsületes, akkor van benne valami terheltség: 20 éves kor után ez már egyáltalán nem normális, hogy ennyi idő után ennyit nem tud elmondani és ennyire tart tőled vagy a környezettől.

Ha meg nem becsületes, akkor annál rosszabb. Akkor még barátként sem gondolhatsz rá.


Szerintem hosszabb távra ne tervezzél vele semmit.

2010. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg a vége felé sok hasznos válasz érkezett! Mindenkinek harmonikus párkapcsolatot kívánok :)
2010. nov. 24. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!