Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés a barátomtól?

Figyelt kérdés

Tegnap, tegnapelőtt is a barátjával volt. Söröztek. Ma reggel kérdeztem tőle, hogy találkozunk-e este, mert már egy hete nem láttuk egymást, meg úgyis el akarok neki mesélni valamit. Azt mondta, oké. Erre most kérdezem, hogy akkor mikor találkozunk, már felöltöztem, ő meg mondja, hogy "bocsi kicsim, a barátommal megyek sörözni". Hát ez normális? Lepasszol a barátja miatt. Ráadásul múlt héten kérdeztem, hogy eljön-e velem valahova, ő meg elkezdi, hogy sajnos nem ér rá. Kérdezem "miért, mit csinálsz?" Erre ő: "mindegy, nem lényeg". Aztán végül mondta, hogy ezzel a barátjával lesz. Komolyan, mintha a felesége lenne vagy nem tudom. De ilyen álszent stílusban közli, hogy már megígérte neki, mégsem mondhatja le. Hát, kb röhögtem. Ez normális dolog, úgy őszintén? Most meg szó nélkül lelépett msn-ről.

17/L


2010. aug. 6. 21:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem szeret. Nem érdekled eléggé. De nem biztos, h nem szeret. Kérdezd meg h miért ilyen és mond meg neki h ez neked nem tetszik és, h változtasson.
2010. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma papolt arról, hogy mennyire boldoggá teszem őt..
2010. aug. 6. 21:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a sör és a barátja boldogabbá. Nem szívesen mondok ilyet, de hagyd ott. Jobb lesz neked, aztán majd találsz valakit akinek te vagy a fontosabb a sörrel szemben.
2010. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Lássuk be, nem igazán törődőik veled, ez nem normális hozzáállás egy párkapcsolatban, pláne, ha már napok óta nem is találkoztatok, ráadásul ha megígéri, hogy talitok, és ehelyett inkább a haverral való sörözést választja...

Javaslom, hogy ülj le vele, ( már ha hajlandó lesz találkozni veled...) és beszélgess el vele, hogy hogyan is látja a kapcsolatotok jövőjét, mert ha így viszonyul továbbra is a dolgokhoz, akkor majd találsz magadnak olyat, aki értékeli, ha minél több időt tölthet veled.

2010. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
bocs de ez a csávó egy hülye. nem tudom de nekem a lány biztos fontosabb lenne főleg ha nem láttam már 1 hete. de ti tudjátok.
2010. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, h kicsit szeretne többet lenni a barátjaival, ne keresd Te sem, és ne is érdeklődj felőle.. ha hiányzol neki, akkor úgyis keres Téged, ha pedig nem, akkor lehetséges, h már kihült benne a szerelem.. de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, lehet csak haverozós , sörözős időszaka van, de azért a barátnőjére igazán lehetne ideje.. én tuti nem keresném, sőt én is eljárkálnék, tudja meg hogy milyen is az..
2010. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy velem is sörözhetett volna. Különben is megbeszéltük reggel, hogy este találkozunk, lemondtam a programomat a barátnőmmel. Ő meg közben beszervezte a legjobb barátját, akivel úgyis mindennap találkozik. Nekem ez már egy kicsit beteges.
2010. aug. 6. 21:33
 8/18 A kérdező kommentje:
A legviccesebb, hogy én akárkivel találkozom, számon kér. Most ez nagyon kedves dolog volt tőle, lemondtam a barátnőmet miatta, pedig csajos estét terveztünk eredetileg, most itthon ülök egyedül és bámulom a TV-t.
2010. aug. 6. 21:37
 9/18 anonim válasza:
46%
Figyelj..a sör az sör. Sose kevert össze a nőkkel.
2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Najó, de már 5 napja sörözik kb:D
2010. aug. 6. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!