Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy sokkal nehezebb párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy sokkal nehezebb párkapcsolatot találni, ha valaki válogat, és mellé kezdő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem szeretnék magamnak egy olyan lányt, aki nekem egyáltalán nem tetszik. Nekem még 1 párkapcsolatom sem volt mégis mondogatják, hogy keressek magamnak először átlagosat, vagy egy kicsit csúnyát, de én ilyet nem szeretnék, én igazából egy hosszú párkapcsolatot keresek, egy olyat aki külsőre meg belsőre bejön, mert mind a kettőt nézem. Az a gond, hogy első látásra nem sok lány jön be nekem valahogy, nem vagyok olyan, hogy minden lukra rámegyek, aki nekem külsőre nem jön be ahhoz hozzá se nyúlnék. Lehet, hogy azért vagyok ilyen, mert kicsi a libidóm? 20/F
2010. nov. 24. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki nagyon válogatós, nem volt éhes sohasem.
2010. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nincs abban semmi,bár azért ennyire ne legyél. Lehet,hogy külsőre megteccik vki közben meg egy rakás hulladék-.-

Szval ink a belső sztem jóóó nem azt mondom h legyen szódásüvegszemüveg meg 34234532kg-os de azért ha nem teccik azért ne sz@rd le,mert lehet,h mellette boldogabb leszel,mint bárki mással.

Én is válogatós vagyok,de nekem csak annyi a lényeg,hogy ne legyen kurv@. Ez alatt én azt értem,h ne b@szassa meg magát az első fiúval aki szembe jön.

Ja és fontos,hogy ha látod,h teccel 1 lánynak,de neked nem teccik ne törd össze őt,hanem ink próbálj megismerkedni vele,mert lehet,hogy beleszeretsz:) Sok sikert teeeeeeeeeeeeeeee :D válogatós

2010. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért vagy ilyen, mert igényes vagy. És ne hagyd, hogy a válaszadók befolyásoljanak ebben!

Ellenben azt is meg kell tanulnia minden embernek, hogy tökéletes ember és ezen keresztül tökéletes nők sem léteznek. No meg tökéletes párkapcsolatok aztán még kevésbé. :) De ettől függetlenül nem muszáj senkinek sem feladni az álmait. Legyél türelmes, kitartó, no és persze megfontolt.

2010. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 17:31


"Szval ink a belső sztem jóóó nem azt mondom h legyen szódásüvegszemüveg"


Mellesleg, mi a gondod a szemüvegesekkel?

2010. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet h inkább a szexuális beállítottságoddal van gond mert ne mond azt nekem hogy 20 év alatt csak csúnya nőket láttál. Sztem nézz szét a pasik között is!!!
2010. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

azért kíváncsi lennék ki számít csúnyának?

vagy csak olyan csajok jönnek be akik úgy néznek ki mint a férfimagazinokban? vagy legyen full retroba, a táskát úgy viszi hogy úgy tartja a kezét, mint egy nyomorék? vagy agyonszolizott plázaklón? ezek azt hiszik felsőbbrendűek.

azért mert valakinek nincs modell alkata attól még nem feltétlenül csúnya..

ha valaki szemüveges akkor mi van? persze ne sztks kerete legyen mert az gáz..

szerintem igen nagy problémák vannak veled, ha így gondolkozol..nem biztos hogy egy plázacica kinézetű csajjal pl el tudsz beszélgetni (tisztelet a kivételnek). vagy ha elviszed egy társaságba ciki, ha megszólal, a legnagyobb probléma ha letörik a műköröm vagy nincs műszempilla stb.

2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Énis nagyon válogatós voltam... De csak 14 évesen. Nem azt mondom h ma már jöhet bárki isten őrízz de nyitottabb vagyok sokkal mint évekkel ezelőtt.

21/L

2010. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy konkrétan én is válogatós vagyok, pedig simán megdughattam volna már pár csajt aki belém volt esve... csakhogy nekem totál nem jöttek be. Amúgy igen, én is épp ilyen cipőben vagyok mint te, csak azzal a különbséggel hogy megtaláltam a legszebb csajt, már csak felkéne valahogy csípnem :D (volt már tali...)
2010. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és mellesleg szemüveges... és nem tartja magát szépnek, pedig nála szebb csajt nemigen láttam :D
2010. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!