Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha elmondaná nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha elmondaná nektek a barátnőtök hogy lopott dolgokat (boltból) akkor mit szólnátok? Megértenétek? (ha megvan rá az oka hogy miért lopott) Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

de amiket írtatok inkább nem mondom el a barátomnak...

szerintem megérteni de inkább jobb ha nem

2010. nov. 24. 20:42
 42/51 Apollo93 ***** válasza:

Szerintem nagyon kamus vagy valahol..Egyszer azt mondod "csak úgy" loptál aztán meg azt mondod nem volt rá pénz...

Én otthagynálak. ÉS nem azért mert azt elloptad, hanem azért mert ha máskor nem lesz meg neked vmi akkor nem dolgozni fogsz érte vagy spórolni hanem a könnyebb utat fogod választani. Ez nemcsak ezen a területen fog érvényesülni. Ebből aztán nagy problémák lehetnének. Csak ezért nem kellenél.Ha kéne vmi miért nem spórolsz?Vagy mész el diákmunkára ilyesmi...

2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Hehehehe, én is loptam már, például azért mert durván lekezelő volt az eladó, lenéző volt és bunkó, akkor abszolút nem volt bűntudatom. Kiskoromban is elcsentem egy-két dolgot de aztán bűntudatom volt. Igen loptam, elmondtam a barátomnak, lese szarta, röhögött...
2010. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Mert nincs pénzünk, anyám amennyit keres az mind elmegy a számlákra...

nekem nincs meg az mint mindenkinek hogy lehet saját zsebpénzem.... sose volt nekem

és nem is adott senki se pénzt


diákmunkával meg sokra megyek, sehova se vettek fel nyáron és amugy még középiskolás vagyok és nem múltam el 18


csak ennyit mondok

2010. nov. 24. 20:48
 45/51 Apollo93 ***** válasza:
Én meg 16 éves vagyok, én nem voltam diákmunkán viszont pár osztálytársam igen akik szintén 16 évesek:) nemkell 18nak lenned.Amúgy akkor nincs jobb ötletem...De akkor sem kéne lopnod.
2010. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha belegondolsz a boltok mennyi pénzt lehúznak rólunk. Engem nem érdekelt. Igen elcsórtam egy-két dolgot, ha lenne alkalmam megint csórnék, de csak ha olyan a személyzet, kedves normális emberektől sose lopnék. De olyanoktól akik egy órával zárás előtt elzavarnak minősíthetetlen stílusban ( jó lenne ha kihúznátok innen mert zárunk) azok megérdemlik. Amúgy is általában ez már bele van kalkulálva.
2010. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Milyen a barátod? Hogy fogadná?
2010. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Megértő, és bármi bajt elmondhatok neki..

de ilyen még nem volt, ő nem lopott még és nem tudom hogy hogyan fogadná..

2010. nov. 24. 21:07
 49/51 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor megérti. Ha elmondod hogy hülye voltál és nagyon bánod akkor szerintem meg tudnátok beszélni.
2010. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis "bevarnak" Idézem : "Egyszer mindenki megfizet a bűnei miatt "
2010. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!