Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak állandó szexpartner vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak állandó szexpartner vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel pár hónapja van valami. Majdnem minden nap beszélünk órákat telefonon, de csak hetente egy éjszakát vagyunk együtt. Akkor nagyon kedves, figyelmes, bújik, puszilgat,stb. De egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez most járás, vagy csak állandó szexpartner vagyok. Többször nem akar talizni, amúgy meg sose beszél arról, hogy mit érez, nem is lehet vele erről nagyon beszélni, bármilyen érzelemről tereli a szót.

Szerintetek ez mi? És mit csináljak, ha én komoly kapcsolatot akarok vele?


2010. nov. 25. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy komoly kapcsolata van és Te csak szerető vagy
2010. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ő részéről ez egész biztos, hogy csak szexkapcsolat.


Viszont te nem erre vágysz azaz ez neked nem működne vele túl sokáig mert többet akarsz. És neki lehet , hogy tényleg van valakije de lehet , hogy csak ilyen típus és nem akar letelepedni.


Szóval ha szeretnéd megtudni, hogy mit is akar akkor meg kell beszélned vele és elmondanod h te mit szeretnél.


Viszont ennek 2 véglete lehet:

1. Veled marad szeretni fogjátok egymást és boldog leszel és a párod lesz nem csak a szexpartnered.

2. Végleg megszakad a kapcsolat.


Ha nem kérdezed meg akkor így fogtok maradni még ki tudja meddig....

2010. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a második válaszoló írta beszéljéetk meg, tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát,

már elnézést kérek a kifejezésért....

2010. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ha csak szexpartner lennél neki, sztem nem beszélnétek órákat telefonon.
2010. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak szerető vagy.Pl. nekem volt egy párom,akinek volt mellettem egy felesége, de már nem aludtak egy szobába...,elvileg szerelmes volt belém,de a munka miatt csak hetente 1-szer találkoztunk, nálunk nem csak szex volt, randikra is eljártunk,de sose voltam olyan fontos h. az első helyre kerüljek.A munka és a család fontosabb volt.
2010. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hasonlo cipöben járok mint te.Annyi különbséggel hogy mi heti kb 3szor tuti találkozunk..és a kimaradt napokon 24orábol 25öt beszélünk.Én sem tudom eldönteni hogy mi ez.Többnek érzem mint szexpartnerség.De amig igy jo nekem addig neki is.és ha elö törnek az érzelmek belöle vagy belölem..tuti rá fogok kérdezni mindenre.

22/L

2010. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatnál az egyik félnek mindig hamarabb előtörnek azok az érzései, hogy bárcsak több lenne ez szexnél...és többet szeretne azt szeretné hallani a "szexpartnerétől" , hogy szeretlek és veled szeretnék élni mert mindennél fontosabb lettél nekem...vagy hasonló :)


És ha "nem" lesz a válasz akkor a kapcsolatban a szeretetre váró fél aki többet akar az összeomolhat teljesen....


Ez akkor a legrosszabb ami ennek a bővített változata ha szerető vagy és hiába reménykedsz az illető akinek a szeretője vagy sosem hagyja ott a párját...

2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer eldönteni : Megkérdezed, hogy mikor tudna egy ÁLTALA VÁLASZTOTT időpontban megismerkedni a szüleiddel.
2010. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!