Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem lenne esélyem? Kérlek, minnél több tapasztalatot!

Figyelt kérdés
Van egy pasi. 10 éve volt egy szerelme, de annak vége lett. Azóta senki sem tudta őt pótolni.Szerintetek tud még valakit igazán szeretni? Vagy ő marad neki élete szerelme örökre? Létezik ilyen? Lenne esélye egy újszerelemre?
2010. nov. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem igazán sok esély van arra h újra szeressen, ha 10 éve nem szerett senkit, csak a volt párját. Nem tudsz ellene tenni semmit, sőt, senki nem tud, mivel ha Ő azt hiszi h így van, pótolhatatlan, akkor az is lesz.
2010. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a gond, hogy egy exet nem kell" pótolni".
2010. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő úgy mondta, hogy azóta csak vegetál. A pótlás az én fordításom.
2010. nov. 25. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az nincs ilyen ügyben, de szorítok neked. Szerintem megpróbálhatnád kizökkenteni ebből az állapotból. Lehet, hogy azóta nem volt túl sok vállalkozó szellemű lány az életében. Hajrá!
2010. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem erölködnék a "kizökkentésén"
2010. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!