Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-24 éves CSAJOK: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves CSAJOK: Hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Tudom, hogy ez egy sablonos kérdés, de a következők miatt vagyok rá kiváncsi:


24 éves pasi vagyok. Ezért írtam a kérdésbe, hogy 20-24 éves csajok, mert ők a korosztályom.

Ettől függetlenül természetesen bárki írhat, CSAK légyszives írjátok oda, hogy fiu/lány és hány évesek vagytok.


köszi


Szóval azért vagyok erre kiváncsi, mert 24 évesen szeretnék már igazán komoly kapcsolatot.

Jó érzés lenne már olyan valaki csajszi, aki igazán szeret, és velem van.


Rossz egyedül kelni és feküdni.

ennyi. :)


2010. nov. 26. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amikor*
2010. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát ez a történet tetszett.

Szép dolog, hogy a barátod nem adta fel.


Így utólag, hogy együtt vagytok elmondta már neked, hogy akkor mi volt az, ami miatt odament hozzád?

Egyszerűen tetszettél neki?

Vagy kértdezősködött utánnad, és tudott már rólad pár dolgot?

Miért volt ennyire kitartó?

2010. nov. 27. 18:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg. Én 21 voltam,ő pedig 25. Elkezdtünk levelezni,a találkozóval nem vártunk sokáig. Azóta eltelt több mint 1 év. Komolyan tervezünk.

22/L

2012. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!