Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

3éves párkapcsolatom van,2éve gyütt is élünk.Imádom a barátomat,nem is kívánhatnék nála jobb társat.Külsőre és belsőre is tökéletesen megfelel az elvárásaimnak.

Ennek ellenére mégis észreveszem magamon,hogy sokszor ha megnéz egy jóképű férfi/fiú az utcán én habár csak egy pillanatra,de visszanézek és örülök,ha pozitív kritikát kapok tőlük a külsőmre.(Persze kultúrált módon)

Észrevettem azt is,ha a barátnőm tetszik egy pasinak és nem utánam szólnak akkor egy kis rosszérzés van bennem.

Ne értsétek félre,nem csalnám meg a párom és valójában a lelkem mélyén tudom,hogy mindenkinek más az izlése,nem tetszhetek mindenkinek és nem is vagyok irígy a barátnőmre...ha józan ésszel belegondolok,de ez a furcsa érzés mégis itt van és szeretném ha valahogy elnyomhatnám,mert rossz embernek érzem magam emiatt.

Van még valaki hasonló szituációban?


2010. nov. 27. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor barátnőd van vagy barátod? Meleg vagy?
2010. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem mindenki így van ezzel!
2010. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek tetszik, ha megnézik az utcán, és tetszik valakinek a párján kívül is.

Ez nem gond, pl. én örülök, ha a barátnőmet megnézik az utcán, mert tudom, hogy jól választottam. :)

2010. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem nőtted még ki ezt a tini szokást... ??

17 f

2010. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreértettétek egy kicsit azt hiszem.Lány vagyok és a barátnőmet a lány barátnőmre értettem:)

Nem tudom ez mennyire tini szokás,lehet van benne valami...

Köszönöm az eddigi válaszokat,még írhattok.

2010. nov. 27. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj ne aggódj ez miatt nem vagy rossz ember. :) Én is ilyen vagyok, de melyik nőnek/férfinak ne esne az jól, hogyha más is megnézi és nem csak a barátja/barátnője? :) Nincs ebben semmi rossz, ez nem megcsalás, meg semmi, egyszerűen jó érzés az ember egójának az, hogy nem néznek át rajta a másik nem képviselői, hanem van érdeklődés. :)

Az is normális, ha a barátnődnél ezt érzed. Szerintem bármelyik nőnek rosszul esik az, hogyha a barátnőjéért ugrálnak a pasik, rajtuk viszont átnéznek, mivel ezzel azt éreztetik, hogy rondább, mint a barátnője.

Egy nőnek, de szerintem még egy pasinak is kell az, hogy megnézze valaki és érezze, hogy mások sem gondolják csúnyának vagy szürke egérkének a barátján/barátnőjén kívül. :)

2010. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen az utolsó rátapintott a lényegre:)

Lehet azért érzem rosszul magam emiatt,mert sokat segítettem a barátnőmnek,öltözködés és sminikelés terén is és mostmár tényleg nagyon jól néz ki.Ennek ellenére,nem gondolom,hogy ronda vagyok,mert legalább annyi ha nem több pozitív kritikát kapok,épp ezért nem értem mire ez a nagy felhajtás nálam,hisz nem érzem magam csúnyábbnak emiatt.Lehet szimplán zizi vagyok.

2010. nov. 27. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki nem örül az elismerésnek?
2010. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!