Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől már rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap egy ismerősünk megkérdezte a szüleimet, hogy ugye jól néz ki a barátom, erre ők húzták a fogukat, meg minden... Nekem ez nagyon rosszul esett. Tényleg nem egy adonisz, kicsit pocakos, válla nem igazán van, de én szeretem, mindennél jobban, és ő is engem. Mégis nagyon bánt, amit a szüleim mondtak
2010. febr. 14. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni!Ha te szereted és ez jön be,akkor sok boldogságot nektek!:)))
2010. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleidnek választod a barátod. őt szereted így kell elfogadni. Nem lehet mindenkinek az ízlése szerint cselekedni és választani.
2010. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a fontos,hogy szeretitek egymást.
2010. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nagyon szeretjük egymást, mindennél jobban, ha nem egyetemisták lennénk, akiknek nincs pénzük, és a szüleinkre támaszkodunk, akkor amint lehetne összeházasodnánk, mindketten érezzük, hogy a másik mellett örökre kitartunk

2010. febr. 14. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást ne foglalkozzatok mások véleményével!

De nem értem a kérdést...hogy érted hogy rossz ember?Nem értem az összefüggést...

2010. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szüleid akarnak férjhez menni egyszer vagy te?

Gondolom utóbbi. Akkor mit érdekel a véleményük?

Megértem ha számít, hogy a szülők is elfogadják a pasidat, főleg ha komoly a kapcsolat és egyszer tán a család része lesz, de akkor neki kell bizonyítani feléjük, hogy érdemes a bizalmukra. Ami magától értetődő és önmagát beteljesítő dolog ha tényleg jó ember. Elvégre te szereted a szüleid neveltek téged általuk lettél olyan amilyen ergo a választottad is ezáltal valamilyen formában olyan kell, hogy legyen mint a gyerekük.

Persze nem szükségképpen mert nem egyetemes törvény ez, de szerintem nem lesz gáz.


És mi ez hogy nem tetszik? Csak a külsejével van gondjuk???

Mert az meg igen érdekes. Ahhoz mi köze egy szülőnek?

Mert ha még az a baj, hogy az életvitele nem ok, vagy a cselekedetei ellenszenvesek a nézetei vagy a viselkedése, még azt mondom, hogy ok ok érthető az ellenérzésük de, hogy a külső megjelenése???

2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdés arra vonatkozott, hogy azért mert rosszul érzem magam emiatt rossz ember vagyok?


Ami azt illeti, nem csak a kinézetével van a gondjuk, igazság szerint velem van a baj, túl jól teljesítek hozzá képest, anyuéknak én vagyok az alap, tehát aki nálam rosszabbul teljesít az nem normális, neki kicsit nehezebb az egyetem mint nekem, más középsuli, más alapok.


De ezen kívül kedvelik, mert szeret engem. Így nem értem mi a bajuk vele

2010. febr. 14. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem is számít a szüleim véleménye sajnos.

De szerencse a mostani barátomat szeretik mindenhogyan, így bennem nem keletkeztek olyan rossz érzések, mint most benned.

2010. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan szép ha egy csaj nem nézi a külsejét... ne foglalkozz az ősökkel :)
2010. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!