Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok? Nagyon rossz, hogy ilyen csúnyán zárult le az ismeretségünk- másokkal sikerült megtartani a baráti kapcsolatot.

Figyelt kérdés

A volt pasimmal az ő hazugságai miatt mentünk szét.Párhuzamosan másik csajt is szédített.Próbálta elsimítani a dolgot, de nem ment.Nekem kellett kibogozni az ügyet -életem legmegalázóbb dolga volt. Szakítottam, padlóra kerültem. Kb fél évig nem is beszéltünk,utána felvette a kapcsolatot velem( a szülinapom ürügyén). Volt barátom és nem vagyok haragtartó típus, gondoltam hogy értelmes emberek között megmaradhat a beszélőviszony. Szétmentünk az akkori párommal ,erre bejelentette ez a srác ,hogy szeret és adjak még egy lehetőséget,stb. Közös barátaink is mondták,hogy állandóan rólam beszél. Pár nap múlva az egyik közösségi oldalon kirakta,hogy 'kapcsolatban' és képeket a lányról(ráadásul a csajt ugyanúgy hívja, mint annó engem) .

Nem az a probléma ,hogy mással van, csak a módszer ahogy csinálta. Megmondtam neki,hogy sok boldogságot kívánok, de mint emberben már megint csalódtam benne és innen nincs visszaút. Nincs szükségem olyan barátokra ,akikben nem lehet megbízni, nem őszinték. Azt is mondtam, hogy szüntessünk meg minden kapcsolatot, mert ezek után (hogy a csaj előtt- pár órával? -nekem vallott szerelmet) a lánynak sem lenne túl jó érzés.Kitöröltem a telefonszámát és mindenhol letiltottam,közös ismerősöknek is megmondtam,hogy most tényleg elegem lett belőle és legyenek szívesek egy szót sem mondani rólam a srácnak. A srác sérelmezi a dolgot....


2010. ápr. 2. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég lett volna megjegyezni, hogy a szerelmi vallomásait nem kell komolyan venni, de így sem rossz.
2010. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!