Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptembertől egy suliba fogunk járni a párommal. Eddig egy héten kb csak 2szer találkoztunk, nem válik most majd a kapcsolat kárára hogy mindennap látjuk egymást?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt
2009. jan. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
totálissan szét fogtok menni !! ugyanebben a helyzetben vagyunk mi is , már csak napok honapok vannak hátra hogy szétmennyünk !!
2009. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudjátok beszélni hogy 2 naponta találkozatok,az nem lesz olyan sablonos.Egy kapcsolatot ha a végét járja mindig fel lehet dobni valami újal ami meglenditené.Az sem utolso szempont hogy tudtok egymásnak a tanulásban segiteni.
2009. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi 2 éve vagyunk együtt, egy suliba járunk, 4 utcányira lakunk egymástól, de nem unjuk meg egymást. az osztálytársaival nagyon jóban vagyok, van, hogy a barátom beszélget a haverjaival én meg a többiekkel, tehát együtt is vagyunk de szabad terepet is adunk egymásnak. ez csak megbeszélés kérdése
2009. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én forditva vagyok, egyetemista leszek jövőben. Eddig MINDEN NAP láttam a páromat, most csak 2-3 hetente fogom látni. Előre bele vagyok betegedve.

szerintem gondold át, melyikünk van rosszabb helyzetben.

Mondjuk függ az életkorodtól és attól h mennyi ideje vagytok együtt...

Ha megunjátok egymást mert naponta találkoztok, szerintem ne fűzz nagy reményt hozza...

ha szereted, minden percet vele akarsz tölteni, hülyeség az,hogy megunod.

Üdv

2009. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!