Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de ő eddig csak barátnak tekinett. (? . ) Tovább lentt!

Figyelt kérdés

Na van egy lány akibe szerelmes vagyok, de csak barát volt eddig, mer sokat vagyunk együtt, jól elvagyunk a többiekkel. Sokszor úgyérzem vonzódik hozzám, de aztán mégse.

Elhivtam moziba, még azt mondta gondolkodik, bár ugy éreztem szivesen jönne... Már ki akarok belőle szeretni, de lehetetlen! egyszerüen kész. Ugyérzem, hogy sose ad nekem esélyt arra hogy próbálkozzak.

Tanácsokat kérnék, értelmes válaszokat! (ja és az nemkell h esélyem sincs, szeressek kibelőle :P)

15/f


2010. nov. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány, mióta ismeritek egymást?
2010. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos szerintem meg kellene kérdezned, vagy célozgatni a kérdéssel, hogy eltudná-e kébzelni, hogy veled járjon.

Ha a válasza nem, akkor az gáz, mert már barátként se nagyon állna veled szoba. Tudom magamrol. vagy kérj meg valakit, hogy fagassa ki rolad neked, de csak olyat, akiben 100%megbizol, hogy nem köpne be nála. Vagy kérdezd meg mint barát a baráttol a csajt, hogy mi a véleménye arrol, hogy járnál egy csajjal(akit látásból mindketten ismertek.) Aztán ha lebeszél rola, akkor féltékeny. Igazábol sok értzelmes választ erre nem lehet adni sajna, de sok sikert!! Szurkolok!

2010. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, csak nem hívtam el moziba :( de mivel már feltették ezt a kérdést, inkább csak lesem a válaszokat =) de szerintem csak akkor szeress ii belőle, hogyha azt mondja hogy nemtud barátságnál többet elképzelni veled... de azért még akkor se add fel :) nekem már mondta ezt az illető, pontosan nyár végén, és sulikezdés után 2 és fél hónappal már megint egyre többet állunk szóba :D amúgy nemtudom hogy neked mennyire segítene, de ha én valamit kérdezek tőle, ami befolyásolhatja a továbbiakat, mindíg így bíztatom magam: "egyszer élünk!" persze ez nem mindíg elég :D de viszont egy dolgot fogadj meg! NE KAPKODJ EL SEMMIT!
2010. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : ) (am ugyanannyi mint én, kb 3 éve ismerjük egymást..)
2010. nov. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!