Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy csak egyszer legyél igazán szerelmes, és ha vége van akkor te nem akarsz mást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Ismerünk egy olyan lányt, aki 17 éves volt,amikor meghalt a párja. Sosem ment férjhez és sosem lett gyereke.

A másik ismerős mamám barátnője, az ő pasija egy másik csajt ejtett teherbe és akkor még el kellett vennie. Azóta is egyedül él,sosem szeretett mást.

2011. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ja
2011. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
ha saját magad is így akarod, mint az első által leírt esetekben, tehát hogy elzárkózol mindenki elől, akkor lehetséges. ha normálisan élsz tovább, akkor nem. én nem hiszek abban, hogy mindenkinek van egy párja, aki az "igazi", ez butaság. találkozol megismerkedsz emberekkel, valakivel összejössz, és lehet, hogy hozzá is mész. de ha őt meg sem ismerted volna, akkor is lenne valaki, aki a párod lesz. pl. ha én azon a régi napon nem megyek ki teniszezni, sosem találkozom a férjemmel. ettől még valószínűleg lenne férjem, valaki más, akit ugyanúgy az igazinak gondolnék. és ha ugyan megismerkedünk, de nem működött volna, akkor is. mint ahogy az előtte lévő komoly barátaimat is nagyon szerettem, dehát nem ment, akkor most? vonultam volna zárdába? ez most lehet, hogy zavaros, de értehető?
2011. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is hiszek abban, hogy tovább lehet lépni, de sosem fogom úgy szeretni a következőt, mint az igazit. Számomra pótcselekvés.
2011. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem szabad feladni.. en is azt hittem, hogy egy szerelem volt es soha tobbet.. most pedig egy olyan ferfival vagyok akit jobban imadok mint valaha barkit!!!!!
2011. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehetséges.

nagyanyém még mindig az elsö szerelmét emlegeti minden nap,pedig más lett a férje,mástol lettek gyermekei.Szerette a férjét,de azt a bizonyos elsöt örökké szerelemmel szereti,pedig már rég meghalt:(

2011. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
na, összefoglalva, amit írtam, ez az "én csak őt fogom szeretni" meg "csak ő az igazi" ot dől meg, hogy mi lett volna, ha nem találkoztok soha? akkor sose lett volna "igazi szerelmed"? ugyan már. butaság. de ha bemagyarázzátok magatoknak, na akkor viszont úgy is lesz, nagy tétben nem, de egy havi fizetésemben mernék rá fogadni :)!
2011. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Pont attól igazi,hogy találkozunk :D
2011. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges.

Volt egy személy, akit szerettem. 2 éve vége, de én még nem léptem túl rajta, szerintem hiába leszek mással később, soha senki nem lesz olyan nekem, mint amilyen ő volt.

20N

2011. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is az első, akit tényleg eszméletlenül szerettél, az után már soha nem lesz olyan, mint volt.
2011. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!