Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapos kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolatban vagyok, nagyon ritkán találkozuk.. Miért csinálja ezt? Szeret még?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatban vagyok nagyon ritkán találkozuk (pl akik azért sírnak mert csak hetente talkálkoznak azokat kiröhögöm) ugyhogy télleg sok

az a baj h naponta beszélünk msn-en de csak írogatunk mert nem engedik neki a kamerát és naponta 15-30 perceket van bent. tudom h nehéz velem társalogni mert unalmas vagyok de azért lehetne több is meg akartam mondani neki a problemám de aztán eszembe jutott h neki ez miért elég?

egy télleg nagyon unalmas 15 éves srác vok ha nagyából értitek a kérdést és válaszoltok köszönöm.


2009. jan. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a csajszi igy van veled szembe,nem is biztos hogy szeret,enis hasonlo cipoben jarok,de mi nagyon szeretjuk egymast,o koleszba van,az en falumba,ugyhogy nekunk se mindennapi a talakozas,5 ew korkulombseg,de nagyon jo megvagyunk.Irj neki valami szep verset vagy valamit amin latszik hogy te tenyleg oda vagy erte,vagy talalkozaskor mond el neki szemtol szembe hogy mennyire szereted:)
2009. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a lány szülei nagyon konzervatívak ez is lehet baj! És csak te tartod magad unalmasnak vagy már ő is mondta neked? Nincs elég önbizalmad!Hívd fel gyakrabban ott a telefon is az jobb mint az msn!
2009. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem akarok a kapcsolatotoknak ártani de :

MSN ingyenes (már amennyire me a net számlát pörgeti)

telefon pénz-másik ezt könnyebb lehallgatni :(

2009. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ő azt moondja nem vok unalmas

de szentem rohattul

egész nap a gép előtt ülök h mennyen az idő

meg amugy se vok az a nagy bulizós fajta

kössz az eddigi válaszokat

am írja h szeret meg minden de a betűkből nem valami sokat látok

2009. jan. 15. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Butusvagy (:

Első lépésként ajánlanám, hogy ne a gép előtt éld le az életed. Nem muszáj bulizni menni. Csak valahova járj el heti rendszerességgel. Ha így folytatod kockafejed lesz..

Ennek ellenére én úgy gondolom, hogy szeret. Tudom, hogy távkapcsolatban, ha ritkán van találkozó, nagyon meg tud lazulni a kapcsolat. Muszáj hozzá, hogy feltétlenül bízzatok egymásban.. Ne gubózz be. Éld az életed (:

2009. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
msnen vagy skypeon is lehet hanggal beszélni! mikrofon+füles és olyan, mint a telefon. És ingyen van, de jobb, mint a pötyögés.
2009. jan. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durva lesz, de szerintem távkapcsolat helyett próbálj keresni egy olyan lányt, aki ott van a közelben, tudtok találkozni, eljárkálni ide-oda, egyebek. Tapasztalatból mondom, hogy hosszú távon a távkapcsolat csak nagyon ritkán működik.
2009. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsó válaszoló hát annyira kedves ez a lány és én annyira szeretem h nekem megéri ennyit várni

tudom h a távkapcsolat csak ritkán működik de azért meg lehet próbálni

2009. jan. 16. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!