Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek, lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, lehetek őszinte, és mindent elmondó, vagy inkább visszafogott?

Figyelt kérdés

A volt barátommal fogok találkozni. Szeretném őt visszaszerezni. Szerintem egy jó beszélgetés ebben segíthet.

Miket csináljak?

Aki már csinált ilyet, az segíthetne.

Én még szeretem őt nagyon, viszont ő nem tudom, mit érez.

Szeretném benne újra lángra lobbantani a szerelmet.


2011. aug. 20. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
korbács, bilincs, rendőrnő jelmez és indul az akcióóóó :D Ám ne mutasd neki hogy mennyire odavagy érte. Ha Ő is össze akar veled jönni az ki fog derülni...
2011. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Semmit ne csinálj másként... Persze most úgy érzed, hogy meg tudnál változni... Talán még el is hiszed... De ha egy szerepet játszol, akkor az exed azt a szerepet fogja szeretni és nem Téged... Tényleg ezt akarod??? Szerintem van olyan másik ember, aki azért is tudna szeretni, aki vagy...
2011. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az exem szeret engem, de a szerelmet nem érzi.

Tudja ki vagyok, nem szerepet akarok játszani.

A kérdésre válaszolj, én eldöntöttem, hogy vissza fogom őt szerezni.

2011. aug. 20. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél nagyon pofára esni,ne mondd el mit is akarsz kihozni a taliból. csak beszélgessetek,hogy mizu azóta vele,puhatolózz egyáltalán lehet-e még esélyed.

Az pedig szép h eldöntötted h vissza akarod szerezni őt (én is az enyém),de ő meg azt döntötte el anno,h szakít veled :-( bocsesz. 25L

2011. aug. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja s természetesen légy csinos,légy vidám,vedd elő a kisugárzásod,mintha nem is hiányozna. Érdeklődj,hallgasd meg,legyen a témájához saját véleményed,saját meglátásod,légy érdekes ez által,próbálj más szemszögbe világítani mindent,így tuti lefoglalod a szemét is az orrát is az agyát is,de mégse beszélj túl sokat. Mosolyogj,de ne mint a hülye gyerek stb. kb ennyit tok hozzáfűzni még.Ha jutottál vmire ha lehet tudasd. Sok sikert neked! Ja hány éves a pasi s mennyi vagy te?

25L

2011. aug. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! Hát neked is sok sikert.

16 évesek vagyunk.

2011. aug. 21. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali! Azóta mi a szitu? Én vok a most már 25--> 26L :-)

Összejött a talitok?

2012. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!